Tehnoloģijas

Rīgā atver viesnīcu kriptovalūtas racējiem1

Publicitātes foto

Eiropā strauju popularitātes vilni uzņem maininga viesnīcas jeb datu centri, kur glabāt mainingam jeb kriptovalūtas “rakšanai” nepieciešamo aprīkojumu, portālu “LA.lv” informēja uzņēmuma SIA “Energohost” pārstāvji.

Lai kriptovalūtas vākšanas aprīkojums nebūtu jāglabā mājās un pašam jāmeklē un jāaprīko telpas, mazie un vidējie maineri (kriptovalūtas “racēji”) priekšroku dod speciāli izveidotiem kompleksiem.

Aizvien vairāk cilvēku, kuriem vēl nesen nebija nekā kopīga ar kriptovalūtu pasauli, šodien kļūst par aktīviem kriptovalūtas racējiem.

Maininga viesnīca nodrošina pilnu pakalpojumu kompleksu mainingam – no iepirkšanas līdz pat pieslēgtās tehnikas apkalpošanai.

Datu centra infrastruktūra atrodas Rīgā un piedāvā telpas, kurās ir jaudīga ventilācijas sistēma, speciāli aprīkoti jūras konteineri ar 150 kilovatu elektrojaudu.

Katrā konteinerā var izvietot 102 “Antminer S9” tipa ierīces. Efektīvai gaisa apmaiņai visi konteineri atrodas piecu metru attālumā viens no otra.

Klienta tehnika tiek ieslēgta konteineros, tā garantējot drošību, un pēc pieprasījuma ierīces pārslēgtas uz nepieciešamajām kopīgās kriptovalūtas iegūšanas tehnoloģiju platformām.

Tuvākajā laikā datu centrs piedāvās iespēju automātiski pārslēgt pūlus – attālināti, no klienta atrašanās vietas. Visa kriptovalūta nonāk tieši pie klienta un tikai viņam ir pieeja saviem līdzekļiem.

Kā stāstīja “Energohost” pārstāvji, lielākā daļa cilvēku par pareiziem tehnikas turēšanas apstākļiem aizdomājas tikai pēc aprīkojuma iegādes saprotot, ka tehnikas uzstādīšana mājas apstākļos un birojā ir apgrūtināta vai pat neiespējama, jo tā rada lielu troksni un diskomfortu.

Izvietojot tehniku datu centrā klientam nav jāsatraucas par infrastruktūras ierīkošanas izmaksām un radīto troksni. Visu diennakti ir pieejams tehniskā atbalsta dienests.

Tāpat tiek nodrošināts stabils elektrības pieslēgums bez pārrāvumiem pilnas slodzes darbam par izdevīgu cenu – sākot no 7,5 centiem par 1 kwh, pie vidējās cenas 12 centi Latvijā.

Saistītie raksti

Kriptovalūtu mainings ir jauns un strauji augošs bizness. To pavada nemitīgi mainīgas cenas un tendences, kas atgriežas.

Lai darbotos šajā nozarē, nemitīgi jābūt lietas kursā par jaunākajām izmaiņām un operatīvi jāreaģē. Tas ļauj attīstīties un virzīties uz priekšu, skaidroja “Energohost” pārstāvis.

SIA “Energohost” ir viens no pirmajiem uzņēmumiem, kas Latvijā izveidojis šādu datu centru.

LA.lv