×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Trešdiena, 23. maijs, 2018
15. maijs, 2015
Drukāt

Rīgā atvērs Praida namu (7)

Foto-LETAFoto-LETA

Kaņepes Kultūras centrā tiks atklāts Praida nams jeb “Pride house”, kas “EuroPride 2015” – Rīga ietvaros kalpos kā informācijas un kultūras centrs un pulcēšanās vieta organizatoriem, brīvprātīgajiem, aktīvistiem, informēja lesbiešu, geju, transpersonu un viņu draugu apvienības “Mozaīka” valdes priekšsēdētāja Kristīne Garina.

Viņa norādīja, ka šādi Praida nami tiek atvērti katrā pilsētā, kur tiek rīkots eiropraids, un tas tiks slēgts pēc praida norises.

“Tā ir vieta, kur cilvēki var atnākt, iegūt sev interesējošo informāciju. Faktiski šī vieta darbosies kā informācijas centrs cilvēkiem, kurus interesē praids, tā norise un šajā jomā plānotās aktivitātes,” sacīja Garina.

“Mozaīkas” vadītāja arī pauda, ka viņu nebaida praida pretinieku aktivitātes jaunatvērtajā centrā.

“Šis centrs tiks atvērts Latvijas likumdošanas ietvaros, un mani nebaida, ja likumdošanas ietvaros notiks kādas protesta akcijas pret Praida nama pastāvēšanu. Protams, valsts policija ir informēta par mūsu aktivitātēm, bet armiju nolīgt negatavojamies,” sacīja Garina.

“EuroPride 2015” nedēļa Rīgā būs no 15. līdz 21.jūnijam, bet tā gājiens – 20.jūnijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. Bet, ja runājam atklāti, tad mēs latvieši, kuru senči savu valodu un kultūru ir spējuši saglabāt jau 4,5 tūkstoši gadu un to attīstījuši morāli mērķtiecīgi, ko pierāda arī mūsu saudzētais un okupantu peltais „Dainu skapis”, – tad mēs šīs „svešās un citādās” novitātes”, – demonstratīvo pederastiju vai okupantu valodas līdztiesību, neatzīsim nekad (ja vien „cilvēktiesību” aizstāvji neapvienosies ar okupantiem un neiznīcinās mūs fiziski)!

  Bet, kaut arī jūs, pasaules “globalizētāji” neatzīstiet cilvēka gēnu kopuma mērķtiecīgas attīstības iespēju, – es tomēr ceru, ka jums to nāksies izbaudīt.

  • P.S. Ar “cilvēka gēnu kopuma mērķtiecīgo attīstību” domāta nāciju genofonda attīstības mērķtiecība.

 2. Saeimas deputātiem ierašanās obligāta! Tāpat pasākumā jāpiedalās visu pašvaldību delegācijām, visiem ierēdņiem!

 3. Ta jums ari vajag ! Atbildēt

  :):):):):)

 4. Georgija lentītes aizliegt,praidus veicināt un visādā veidā atbalstīt.Krievus koncnometnēs,nēģerus ievest un barot,maksāt pabalstus lai tie guļ un vairojas…nedrīkst traucēt.Vai par tādu brīvu un demokrātisku Latviju mēs sapņojām?

 5. Skaidrs, Kaņepes nams personīgi man un maniem draugiem būs “outlow”, nekautrēšos to pastāstīt arī pārējiem… Vieta, kur tiek propagandēta pederastija….

 6. Lai sadeg zilās liesmās tas praida nams

Draugiem Facebook Twitter Google+