Mobilā versija
-1.4°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
6. jūlijs, 2016
Drukāt

Rīgā atvērs “Shell” degvielas uzpildes stacijas

Foto AFP/Scanpix/LETAFoto AFP/Scanpix/LETA

Rīgā vairākās vietās grasās atvērt “Shell” zīmola degvielas uzpildes stacijas, novēroja aģentūra BNS.

Degvielas uzpildes stacijas ar “Shell” zīmolu grasās atvērt vietās, kur agrāk atradās “Trest” zīmola stacijas – Maskavas ielā un Kārļa Ulmaņa gatvē.

Latvijas Degvielas tirgotāju asociācijas vadītājs Mārtiņš Stirāns norādīja, ka arī pamanījis “Shell” zīmola parādīšanos degvielas uzpildes stacijā Kārļa Ulmaņa gatvē, taču viņa rīcībā nekādas sīkākas informācijas nebija.

“Shell” pārstāvji plašāku informāciju solīja sniegt vēlāk.

Informācija datubāzē “Lursoft” liecina, ka degvielas tirgotājam “Trest Oil” šogad februārī mainījušies īpašnieki. Uzņēmumu no Andreja Maksimova un Oļega Čerņikova pārņēmusi Kiprā reģistrēta kompānija “Olmax Invest Limited”.

“Olmax Invest Limited” Latvijā pieder arī citi uzņēmumi – “Milennium”, “MP5 Rīga”, “BFRP Finance”, “BFRP Nafta” un “Baltic Fuel Retail Partners”.

“Milennium” šogad aprīļa beigās saņēmis speciālo atļauju (licenci) naftas produktu mazumtirdzniecībai, liecina Valsts ieņēmumu dienesta informācija.

Jau vēstīts, ka visas “Shell” degvielas uzpildes stacijas 2003.gadā pārņēma “Statoil”, kas līgumu par “Shell” Baltijas valstu degvielas uzpildes staciju iegādi parakstīja 2002.gada 4.oktobrī.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+