Laukos
Bizness

Rīgā atzīmēs Šokolādes dienu0

Publicitātes foto

Saldumu un uzkodu ražotāja “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” otrdien, 11.jūlijā, Rīgā ar dažādiem pasākumiem atzīmēs Starptautisko šokolādes dienu, turklāt tiks arī atklāts “Laimas” šokolādes konfekšu “Asorti” soliņš 11.tramvaja pieturvietā “Laima” virzienā uz Mežaparku.

Tāpat dažādi pārsteigumi 11.jūlijā Rīgas iedzīvotājiem un viesiem būs sarūpēti visas dienas garumā Miera ielā 22 pie “Laimas” šokolādes fabrikas un “Laimas” šokolādes muzejā. Viesus šokolādes muzejā sagaidīs dažādu gadsimtu tēli, kuri interesentiem stāstīs par “Laimas” un šokolādes vēsturi, kā arī cienās ar īpašu šīs dienas tematikai sarūpētu dzērienu un citiem pārsteigumiem.

Muzeja apmeklējums būs bezmaksas, un tas būs atvērts līdz plkst.22.

“Šogad esam sarūpējuši aizraujošu programmu, kas aicinās ikvienu doties šokolādes piedzīvojumā, atzīmējot Starptautisko šokolādes dienu kopā ar zīmolu “Laima”,” piebilda “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja Lineta Mikša.

Dienas noslēgumā, plkst.22, “Laima” sadarbībā ar filmu/televīzijas studiju “Spektrs” aicina Rīgas iedzīvotājus un viesus uz bezmaksas brīvdabas kino seansu “Laimas” fabrikas pagalmā, Miera ielā 22, piedāvājot skatīties ģimenes filmu “Villijs Vonka un šokolādes fabrika”. Pirms filmas no plkst.20 ikvienam būs iespēja iemūžināt sevi šokolādes dienas fotogrāfijā, apskatīt vēsturisko “Laimas” konfekšu iepakojumu izstādi un izbaudīt akustiskās mūzikas koncertu, konfektes “Serenāde” deju priekšnesumu un cienāties ar “Laima” saldumiem.

Jau ziņots, ka konkursā par šokolādes soliņa izveidi bija aicināta piedalīties jebkura juridiska vai fiziska persona, iesniedzot piedāvājumu līdz šā gada 31.martam. Konkursā pieteicās pieci pretendenti, bet balsotāju vērtējumam tika izvirzīti četru finālistu piedāvātie dizaini.

Tāpat ziņots, ka “Orkla” 2014.gada augustā iegādājās koncernu “NP Foods”, bet oktobrī tika pieņemts lēmums apvienot SIA “NP Foods”, AS “Laima”, AS “Staburadze” un AS “Latfood” vienā uzņēmumā, kura nosaukums ir “Orkla Confectionery&Snacks Latvija”, bet SIA “Spilva” un AS “Gutta” apvienoti vienā uzņēmumā ar nosaukumu SIA “Orkla Foods Latvija”.

“Orkla Confectionery&Snacks Latvija” pārstāv zīmolus “Laima”, “Selga”, “Staburadze”, “Ādažu čipsi”, “The Original Taffel Snacks” un “Pedro”. Uzņēmums eksportē preces uz teju 30 valstīm

LA.lv