Mobilā versija
Brīdinājums +11.8°C
Agris, Agrita
Svētdiena, 24. septembris, 2017
11. februāris, 2015
Drukāt

Rīga atzīta par piekto labāko tūrisma galamērķi 

vecriga3

Latvijas galvaspilsēta Rīga konkursā par Eiropas labāko tūrisma galamērķi 2015.gadā ierindojusies piektajā vietā, saņemot kopumā 15 627 atbalstītāju balsis, informē Rīgas tūrisma attīstības birojā.

Pirmo vietu ar 42 396 balsīm ieņem Francijas pilsēta Bordo, kam seko Lisabona, Atēnas, Valleta, Rīga, Zagreba, Ļubļana, Insbruka, Milāna un Brisele. 

Par labākā tūrisma galamērķi kopumā sacentās 20 pilsētas. Balsošana norisinājās trīs nedēļas – no 20.janvāra līdz 10.februārim. Kopumā trīs nedēļu laikā nobalsoja 244 696 cilvēki – par 6% vairāk nekā aizvadītajā gadā. Balsošanā piedalījušies cilvēki no 113 valstīm.

Rīgas tūrisma attīstības birojā atzīmē, ka šis ir pirmais gads, kad Rīga piedalījās lielākajā e-tūrisma platformas “www.europeanbestdestinations.com” konkursā.

Pievienot komentāru

Padomi ceļotājiem uz Āziju; mācies kaulēties, bet nebaro pērtiķus!Pēdējos gados arvien vairāk ceļotāju vēlas doties iepazīt Taizemi, Vjetnamu, Šrilanku, Indiju, kā arī citas Āzijas reģiona valstis. Kad Latvijā jau valda rudens vai ziema, šīs valstis lutina ar lieliskiem, saulainiem un īsteni vasarīgiem laika apstākļiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+