Ekonomika
Bizness

Rīgā benzīna cena nav mainījusies septīto nedēļu, Viļņā kāpj, bet Tallinā sarūk0


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto – Atis Jansons

Baltijas valstu galvaspilsētās aizvadītajā darba nedēļā bija novērojamas atšķirīgas degvielas cenu tendences. Rīgā tās joprojām nav mainījušās, Viļņā nedaudz pieaugušas, bet Tallinā – samazinājušās, liecina aģentūras LETA apkopotie dati.

Līdz ar cenu kritumu Tallinā dārgākais 95.markas benzīns šajā nedēļā bija nopērkams Rīgā, seko Tallina, bet zemākā benzīna cena bija Viļņā. Taču augstākā dīzeļdegvielas cena bija Tallinā, bet Viļņā – zemākā.

Rīgā septīto nedēļu pēc kārtas 95.markas benzīna cena “Circle K” degvielas uzpildes stacijās nav mainījusies un arī šajā piektdienā bija 1,272 eiro par litru. Tāpat dīzeļdegvielas cena šonedēļ nav piedzīvojusi svārstības un bija 1,192 eiro par litru. Dīzeļdegvielas cena Rīgā nav mainījusies četras nedēļas.

Savukārt Viļņā pēc četru nedēļu krituma degvielas cenas “Circle K” degvielas uzpildes stacijās šonedēļ pieaugušas. 95.markas benzīna cena pakāpusies par 1,8% – līdz 1,208 eiro, bet dīzeļdegvielas cena palielinājusies par 2,9% – līdz 1,137 eiro par litru.

Vienlaikus Tallinā gan 95.markas benzīna, gan dīzeļdegvielas cena šonedēļ samazinājusies par 3,1% – līdz attiecīgi 1,269 eiro un 1,239 eiro par litru. Jāatzīmē, ka Tallinā degvielas cenas sarukušas trešo nedēļu pēc kārtas.

Autogāzes cena arī šajā nedēļā bijusi stabila Rīgā un Tallinā – attiecīgi 0,565 un 0,649 eiro par litru. Taču Viļņā tā šonedēļ sarukusi par 0,9% un bija 0,549 eiro par litru.

LA.lv