×
Mobilā versija
+12.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
31. augusts, 2013
Drukāt

Rīgā bērnudārza žoga būvniekiem uzbrūk iereibuši iedzīvotāji

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Strādnieki, kam uzdots uzbūvēt kārtīgu sētu apkārt pirmsskolas izglītības iestādei “Mārdega”, Tallinas ielā 64, saskārušies ar vietējo iedzīvotāju neapmierinātību un daži iereibuši cilvēki būvniekus mēģinājuši piekaut, aģentūra LETA uzzināja Rīgas domes Īpašuma departamentā.

Daļa bērnudārza teritorijas līdz šim nav bijusi iežogota, un daļa apkārtējo dzīvojamo māju iemītnieku to jau ilgāku laiku izmantojuši kā caurstaigājamo ceļu, bezpajumtnieku izklaides vietu un mājdzīvnieku pastaigas laukumu.

Pēc Rīgas domes Īpašuma departamenta pasūtījuma SIA “AKN” bērnudārza teritorijā sāka vecā iežogojuma demontāžas un jauna žoga izbūves darbus, taču šo darbu laikā strādnieki saskārušies ar neapmierinātiem apkaimes iedzīvotājiem.

SIA “AKN” vēstulē departamentam norāda, ka metāla žoga demontāža un jaunās sētas mūrēšanas darbi gar daudzstāvu dzīvojamo māju Tallinas ielā 66 tika veikti pa atsevišķām sekcijām, lai neatvērtu piekļuvi bērnudārza teritorijai. Lai sienu ātrāk uzmūrētu, strādnieki darbus veica arī ārpus darba laika un brīvdienās.

Tikmēr žoga otrā pusē pastāvīgi uzturējušies “šaubīga izskata iereibuši cilvēki”, notika iedzeršanas un tika izteiktas draudīgas replikas: “Mēs to sienu vienalga nojauksim!”. Notikuši arī mēģinājumi fiziski iespaidot strādniekus.

Pēdējie trīs sētas posmi tika mūrēti vienlaicīgi, lai pārtrauktu iedzīvotāju staigāšanu, un šo darbu laikā strādniekiem tika fiziski uzbrukts un mūrniekiem nācās aizstāvēties.

Tumsā sētas mūra daļa tikusi izpostīta, pēc kā strādnieki atteikušies turpināt darbu bez apsardzes.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+