Mobilā versija
+1.9°C
Haralds, Almants
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
21. jūlijs, 2016
Drukāt

Rīgā bērnudārzu pedagogiem sola lielāku algu nekā noteikusi valsts (2)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Rīgā bērnudārzu pedagogiem tiks maksāts lielāks atalgojums, nekā to noteikusi valsts, šodien Latvijas Televīzijas raidījumā “Rīta panorāma” teica Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (S).

LETA jau ziņoja, ka pirmsskolas pedagogu atalgojumu nolemts kāpināts divos posmos. Pirmajā solī, kas būs 1.septembrī, atalgojums kāps līdz 620 eiro, bet pēc gada – 2017.gada 1.septembrī – līdz 680 eiro. Taču pārejas periodā būs ļauts minimālo atalgojumu atbilstoši slodzes definīcijai maksāt 560 eiro.

Ušakovs šodien informēja, ka jau no šī gada 1.septembra Rīgas bērnudārzu pedagogiem tiks maksāts atalgojums 680 eiro. Savukārt vai nu jau no rudens, vai no nākamā gada janvāra atalgojums vēl tiks palielināts un Rīgas pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogi saņems lielākas algas nekā noteikusi valsts.

Cik lielas tās būs Ušakovs neatklāja, skaidrojot, ka tas būs atkarīgs no pašvaldības budžeta iespējām.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Arī latviešu bērnudārziem vai tikai krievvalodīgo bērnudārziem? Jābeidz diskrimināciju pret latviešiem. Uz latviešu bērnudārziem jāstāv garās rindās par kuru laiku bērni pieaug, bet uz krievvalodīgo nē. Kapēc?

Beidzot grib mazināt nodokli pārtikai (5)Vienojas izvērtēt iespēju līdz 5% samazināt PVN Latvijā audzētiem augļiem, dārzeņiem un ogām
Streičs: Sveikt vīriešus Padomju armijas dienā ir tumsonība un kauns (19)Liekas absurdi – kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas pagājuši jau turpat 27 gadi, bet joprojām ir cilvēki, kuri atzīmē armijas dienu, un šajā
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Draugiem Facebook Twitter Google+