Mobilā versija
+7.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
21. jūnijs, 2016
Drukāt

Rīgā bezvēsts pazudis 17 gadus jauns puisis

Foto no FacebookFoto no Facebook

Rīgā bezvēsts pazudis 17 gadus vecs jaunietis, liecina ieraksts organizācijas “Bezvēsts.lv” “Facebook” lapā.

Artjoms Arensons izgāja no savām mājām Sila ielā (Šķirotavā) sestdien, 18.jūnijā, plkst. 15:00. Tajā pašā dienā plkst. 22.00 zvanīja uz mājām mammai un teica, ka izsaucis taksometru un drīz būs mājās.

Taču ne tajā dienā, ne arī vēlāk mājās tā arī neieradās. 20 minūtes pēc šī telefona zvana ap plkst 22:20 Artjoma telefons bija izslēgts un līdz šim brīdim neatbild. Kuras firmas taksometrs tika izsaukts, nav zināms, ka arī nav zināms, ar ko tieši viņš bijis kopā.

Puisis bija ģērbies: tumšā krekliņā, zilās džinsa biksēs, melnos firmas “Reebok” sporta apavos. Līdzi viņam bija mobilais telefons un brūna pleca soma. Kaklā mazs koka krustiņš.

Pazudušā pazīmes: augums 180 cm, normālas miesasbūves, īsi, tumši brūni mati, pelēkas acis.

Īpašas pazīmes: Uz kreisās rokas plaukstas pamatnes tetovējums MAMA. Uz labās kājas zem ceļgala liela dzimumzīme.

Lūgums visiem, kas redzējuši pazudušo puisi vai zin, kur viņš varētu atrasties, nekavējoties ziņot policijai pa tālruni 110 vai “Bezvests.lv” pa tālruni +371 22 084 084.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+