Mobilā versija
+1.9°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
15. jūnijs, 2015
Drukāt

Rīgā brīvdienās saņemta informācija par vairākiem vīriešiem, kuri atkailinās (2)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Rīgas pašvaldības policija (RPP) aizvadītajās brīvdienās saņēmusi informāciju par vairākiem vīriešiem, kuri atkailinājušies, aģentūra BNS uzzināja policijā.

Sestdien tika saņemta informācija, ka Audēju ielā kāds ārvalstu pilsonis atkailinās. Vīrietis par huligāniskām darbībām aizturēts un nogādāts RPP dežūrdaļā. Vīrietim noformēts administratīva pārkāpuma protokols, piemērots naudas sods.

Savukārt svētdien Brīvības bulvārī pie RPP darbiniekiem pienāca klāt angļu valodā runājoša Francijas pilsone ar savu 10 gadus veco meitu, kura informēja, ka turpat netālu skvērā atrodas vīrietis, kurš atkailināja savus dzimumorgānus un mēģināja pievērst sev uzmanību.

Vīrietis nodots Valsts policijā tālākai lietas apstākļu noskaidrošanai.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Nu šiem ir vairāk iespēju – ja jau Rīgas centra parku zālājos gozējas saulītē pliki sieviešu dzimuma organismi. Kas cits atliek √īriešu dzimuma organismiem?

  2. Vai tik tie “ārvalstu pilsoņi” nav no “austrumu kaimiņa” ?
    Tur ir populāri teicieni, saturoši apzīmējumus algebrā 🙂

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (62)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+