Latvijā
Rīga

Rīgā būs ievērojami satiksmes ierobežojumi. Slēgs 11.novembra krastmalu 0


Foto – LETA
Foto – LETA
11.novembra krastmalā notiek Latvijas Republikas proklamēšanas 98.gadadienai veltīta Latvijas un tās sabiedroto bruņoto spēku, Iekšlietu ministrijas pakļautības iestāžu un Jaunsardzes vienību militārā parāde.

Sakarā ar Neatkarības atjaunošanas dienas svinīgajiem pasākumiem 4. maijā pilsētā gaidāmi ievērojami satiksmes ierobežojumi, tostarp transportlīdzekļiem būs slēgta 11. novembra krastmala, informē Rīgas dome.

No 3. maija plkst. 22 līdz 5. maijam plkst. 12 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme 11. novembra krastmalas posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai un krastmalai paralēlajā ielas posmā no Jaunielas līdz Poļu gātei un Bīskapa gātē (arī velorikšu, elektromobiļu un zirgu pajūgu satiksme). Transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana minētajos ielu posmos būs liegta jau no plkst. 20.

4. maijā nepieciešamības gadījumā tiks īslaicīgi ierobežota vai slēgta transportlīdzekļu satiksme un gājēju kustība:

– Jēkaba ielas posmā no Torņa ielas līdz Mazai Pils ielai;
– Klostera ielas posmā no Klostera ielas līdz Mazai Pils ielai;
– Mazajā Pils ielas posma no Klostera ielas līdz Jēkaba ielai;
– Aspazijas bulvārī pie Brīvības pieminekļa un laukumā pie Brīvības pieminekļa;
– no plkst. 13.00 līdz 14.00 gājiena maršrutā: Rātslaukums, Kaļķu iela, Brīvības pieminekļa laukums, Brīvības bulvāris, Merķeļa iela, Vērmanes dārzs.

No 4. maija no plkst. 15.00 līdz 5. maijam plkst. 6.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme apgriešanās vietā 11. novembra krastmalā virzienā uz Kaļķu ielu.

No 4. maija no plkst. 21.45 līdz 5. maijam plkst. 00.30 nepieciešamības gadījumā tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme, izņemot sabiedrisko transportu:

– Uzvaras bulvāra posmā no Valguma ielas līdz Akmens tiltam;
– 11. novembra krastmalas posmā no 13.janvāra ielas līdz Akmens tiltam;
-13. janvāra ielas posmā no Aspazijas bulvāra līdz 11.novembra krastmalai;
– uz Akmens tilta;
– Mūkusalas ielas posmā no Akmeņu ielas līdz Kuģu ielai;
– Kuģu ielas posmā no Mūkusalas ielas līdz Trijādības ielai;
– Trijādības ielas posmā no Kuģu ielas līdz Valguma ielai;
– Krasta ielas posmā no pagrieziena uz Maskavas ielu līdz 13.janvāra ielai.

No 3. maija plkst. 22 līdz 5. maijam plkst. 12 tiks organizēta divvirzienu satiksme Pils ielas posmā no Poļu gātes līdz Doma laukumam un Doma laukuma posmā no Pils ielas līdz Jēkaba ielai.

Tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana:
– no 3. maija plkst. 22.00 līdz 5. maijam plkst. 12.00 Kaļķu ielas posmā no 11. novembra krastmalas līdz Rātslaukumam;
– 4. maijā no plkst. 7.00 līdz 17.00 Aspazijas bulvāra kreisajā pusē, posmā no Kaļķu ielas līdz Teātra ielai un Zigfrīda Anna Meierovica bulvāra labajā pusē, posmā no Kaļķu ielas līdz Smilšu ielai, kā arī Jēkaba ielas posmā no Klostera ielas līdz Mazai Pils ielai.

4.maijā no plkst. 21.30 līdz 24.00 tiks slēgta visu veidu kuģošanas līdzekļu satiksme Daugavas akvatorijā starp Vanšu tiltu un Akmens tiltu (izņemot kuģošanas līdzekļus, kuru piestātnes atrodas posmā no Akmens tilta līdz Vanšu tiltam, kuriem jāatrodas nekustīgi piestātnēs).

Savukārt no plkst. 11.45 līdz 13 slēgta kuģošanas līdzekļu satiksme Pilsētas kanāla posmā no Nacionālās Operas līdz gājēju tiltam pie Bastejkalna.

LA.lv