Ekonomika
Īpašums

Rīgā būvēs jaunu dzīvojamo kvartālu zviedru stilā0


Maskavas ielā 192, netālu no atpūtas centra “LIDO”, plānots uzbūvēt sešus deviņu stāvu dzīvojamos namus.
Maskavas ielā 192, netālu no atpūtas centra “LIDO”, plānots uzbūvēt sešus deviņu stāvu dzīvojamos namus.
Publicitātes foto

“Bonava Latvija” Maskavas un Krasta ielas rajonā būvēs jaunu dzīvojamo namu kvartālu zviedru stilā, vēstīts laikraksta “Latvijas Avīze” pielikumā “Latvijas Bizness”.

Pēc pārdoto dzīvokļu skaita pašlaik Latvijā lielākais uzņēmums “Bonava Latvija”, kura mātes uzņēmums ir zviedru “Bonava AB”, Rīgā, Maskavas ielā 192, netālu no atpūtas centra “LIDO” plāno uzbūvēt sešus deviņu stāvu dzīvojamos namus ar 500 labiekārtotiem dzīvokļiem.

Pirmā nama būvniecība sāksies jau šogad. Bet dzīvokļu atslēgas šajā namā pircēji saņems nākamā gada rudenī. No namā paredzētajiem 94 dzīvokļiem pašlaik puse jau ir pārdoti. Viena kvadrātmetra vidējā cena – 1570 eiro.

Pārējo dzīvojamo namu būvniecība notiks pakāpeniski un tiks pilnīgi pabeigta līdz 2022. gadam.

Saistītie raksti

Īstenojot šo projektu, Maskavas un Krasta ielas rajonā būs jauns zviedru stilā celts dzīvojamo namu kvartāls ar norobežotu un apzaļumotu pagalmu un dzīvesvietu 1250 pilsētniekiem, kas atšķirsies no Ķengaraga mikrorajonam raksturīgās padomju laiku sērijveida namu apbūves.

Tradicionālo radiatoru vietā dzīvokļos būs siltās grīdas, ikviena dzīvokļa īpašniekam paredzēta viena autostāvvieta, kā arī noliktavas telpa ēkas pagrabstāvā un elektrouzlāde ar elektrību darbināmu auto uzlādei.

Jaunā projekta īstenošanā plānots ieguldīt aptuveni 40 miljonus eiro.

LA.lv