×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.6°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
5. marts, 2018
Drukāt

Rīgā daudzdzīvokļu ēkas pakājē atrasts miris 15 gadus vecs jaunietis (5)

Kadrs no videoKadrs no video

Pirmdien, 5. martā, kāda daudzdzīvokļu nama pagalmā Bolderājā pulcējās liels skaits policistu, lai izmeklētu jauna puiša bojāeju pēc kritiena no augstuma. Sākotnējā informācija liecina, ka noziegums nav noticis, tomēr ir kāds cilvēks, kas varētu būt mudinājis puisi izlēkt pa logu, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Bolderājā kāda daudzdzīvokļu nama pakājē atrasts miris 15 gadus vecs jaunietis – puisis vārdā Iļja. Zēnu atradis tēvs, kurš bija uz brīdi aizgājis uz blakus māju pie sava tēva apsveikt viņu dzimšanas dienā. Iļja tikmēr mājās bijis viens. Viņš izlēcis pa ceturtā stāva dzīvokļa logu ar galvu pa priekšu. Visi vietējie pazinuši bojāgājušo un ir šokā. Lai arī kā ģimenei gājis, to tomēr var saukt par labvēlīgu.

Šobrīd starp vietējiem pastāv versija, ka zēnu līdz pašnāvībai novedis vectēvs, un šī bijusi savdabīga atriebība sirmgalvim dzīvības cenā. Proti, Iļja ar bijušo armijnieku nu nekādi nevarējis satikt. Vectēvs stingri ieteicis nespēlēt datorspēles un meklēt darbu vai mācīties, bet mazdēls ignorējis militārista dusmīgās pavēles. Kaimiņi nenoliedz, – Iļja bijis atkarīgs no datorspēlēm.

Policijā par traģisko notikumu sākts kriminālprocess par noziedzīgiem nodarījumiem, kas vērsti pret cilvēka veselību vai dzīvību. Lai arī šobrīd ir skaidrs, ka Iļju neviens nav pagrūdis vai izmetis pa logu, tomēr krimināllikumā ir pants par novešanu līdz pašnāvībai, un šī versija likumsargiem būs rūpīgi jāpārbauda.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. par latvisku Latviju Atbildēt

    Kad redzu vārdus “bijušais [krievu] armijnieks” man nelabi paliek. Nabaga jaunietis!

    • Līdzjūtība radiem un žēl par jaunekli, tomēr… Vectēvs liek strādāt vai mācīties? Nav saprotams, kas tajā ir nepareizs, un kāds tam sakars ar to, ka izbijis armijnieks? Ikviens vecvecāks grib redzēt savus mazbērnus gudrus un darbīgus, un nevis no datorspelēm atkarīgus

  2. Noveda līdz pašnāvībai,jo lika iet strādāt. skarbi

  3. Kāpec neraksta par to , ka pirms nedēļas Rojā piemājas mežā pakārās 15 gadus vecs zēns ?

  4. Mazāk datora spēles vajag dauzīt. Tas arī noved

Draugiem Facebook Twitter Google+