×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
15. februāris, 2016
Drukāt

Rīgā daudzdzīvokļu mājā iebrucis pagrabs; iedzīvotāji evakuēti

Foto-LETAFoto-LETA

Ilustratīvs attēls

No pašvaldības SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) apsaimniekota daudzdzīvokļu nama Rīgā, Dagdas ielā 3, evakuēti iedzīvotāji, jo iebrucis nama pagraba pārsegums, pastāstīja RNP pārstāve Santa Vaļuma.

Viņa apliecināja, ka negadījumā neviens nav cietis. Pašreiz ir evakuēti visi nama iedzīvotāji, un atgriezties dzīvokļos viņiem nav atļauts. Notikuma vietā ieradies arī Rīgas pilsētas būvvaldes pārstāvis, kurš pēc teritorijas apsekošanas sniegs savu atzinumu, visticamāk, rīt, pastāstīja Vaļuma.

RNP pārstāve sacīja, ka pie negadījuma varētu būt vainojama patvaļīga būvniecība.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD) apstiprināja, ka četrstāvu ķieģeļu dzīvojamā mājā divās vietās bija iebrucis pagraba pārsegums aptuveni desmit kvadrātmetru platībā. Vēl pirms ugunsdzēsēju ierašanās no ēkas bija evakuējušies 11 cilvēki. Ugunsdzēsēji gan drošības pēc pārbaudīja visus ēkas stāvus, lai noskaidrotu, vai mājā nav palikušo.

VUGD arī zināja stāstīt, ka ēkai tika atslēgta elektrība, ūdens un gāze.
Kā ziņots, dažādas avārijas daudzdzīvokļu namos Rīgā notikušas vairākkārt. Kā aplēsis RNP, uzņēmuma apsaimniekošanā ir 224 nami sliktā tehniskā stāvoklī, kuriem būtu nepieciešami remontdarbi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+