Mobilā versija
+2.2°C
Haralds, Almants
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
16. augusts, 2016
Drukāt

Tāds “baseins” Kalnciema ielā nebija redzēts, vēsta aculiecinieki (4)

Ekrānšāviņš no Lauras Upenieces video "Twitter"Ekrānšāviņš no Lauras Upenieces video "Twitter"

Tāds ūdens baseins Kalnciema ielā nebija redzēts, sociālajos tīklos vēsta aculiecinieki pēc spēcīgajām lietusgāzēm Rīgā, kas piedzīvotas otrdienas pēcpusdienā.

“Tik apjomīgs smirdīgais lietus baseins vēl nebija redzēts Kalnciema ielas sākumā,” raksta rīdziniece.

Satiksmes departaments dienā aģwnrūru BNS informēja, ka Rīgā dežurēs ielu uzturētāji, lai no brauktuvēm atsūknētu stiprā lietus dēļ radušās peļķes. Sinoptiķiem prognozējot stipras lietavas, kas ilgs līdz pat trešdienas pēcpusdienai un kopējam gaidāmajam nokrišņu daudzumam iespējami sasniedzot 20 milimetrus, Satiksmes departaments uzdevis ielu uzturētājiem nodrošināt diennakts dežūru, lai pēc iespējas ātrāk varētu uzsākt peļķu atsūknēšana vietās, kur tās ievērojami apgrūtina satiksmi.

Dienas vidū lietus atsūknēšanas tehnikas jau devušās galvaspilsētas ielās, lai sāktu lietus ūdens peļķu atsūknēšanu no Bolderājas, Čiekurkalna, Teikas un Vecmīlgrāvja ielām. Pašlaik pilsētā strādā septiņas lietus ūdens atsūknēšanas tehnikas. Divu stundu laikā jau atsūknēti vairāk nekā 560 kubikmetri lietus ūdens. Kopumā ielu uzturēšanas uzņēmumu rīcībā ir 11 šādas specializētas atsūknēšanas mašīnas.

Rīgas iedzīvotāji ir aicināti ziņot par applūdušām ielām, zvanot RD Satiksmes vadības centram. Uz applūdušajām ielām tiks nosūtītas lietus ūdens atsūknēšanas mašīnas.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

 1. Vajag uzmērīt, kur ir aizbērtas dabiskās noteces, nevis censties visu
  pasaules ūdeni pārpumpēt !

 2. Ušakovs strādā.

  • Šoreiz vainīgi padomju pirms-ušakovi…
   .. bija iedomājušies, ka milzīgo ūdens daudzumu
   var pārpumpēt pa lietus kanalizāciju ! Tukšpauri !!!!!

Beidzot grib mazināt nodokli pārtikai (2)Vienojas izvērtēt iespēju līdz 5% samazināt PVN Latvijā audzētiem augļiem, dārzeņiem un ogām
Streičs: Sveikt vīriešus Padomju armijas dienā ir tumsonība un kauns (7)Liekas absurdi – kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas pagājuši jau turpat 27 gadi, bet joprojām ir cilvēki, kuri atzīmē armijas dienu, un šajā
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Draugiem Facebook Twitter Google+