Mobilā versija
Brīdinājums +3.0°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
17. marts, 2015
Drukāt

Rīgā dzimušo trīnīšu ģimenei piešķir 4500 eiro

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Rīgas domes Sociālo jautājumu komitejas deputāti otrdien atbalstīja vienreizējā pabalsta piešķiršanu 4500 eiro apmērā ģimenei, kurā piedzima trīnīši, informē pašvaldībā.

Divas meitenes un puika nāca pasaulē 18. februārī P.Stradiņa Klīniskajā Universitātes slimnīcā. Šogad tie ir pirmie trīnīši, kas piedzimuši Rīgā.

Rīgas pašvaldība piešķir vienreizējo pabalstu ģimenei sakarā ar bērna piedzimšanu visiem Rīgas jaundzimušo vecākiem. Par viena bērna piedzimšanu tiek piešķirti 150 eiro. Savukārt par trīnīšu piedzimšanu tradicionāli piešķir 4500 eiro.

Pērn Rīgā pasaulē nākuši četri trīnīši.

Pievienot komentāru

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (12)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+