Mobilā versija
+4.1°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
5. novembris, 2013
Drukāt

Rīgā dzimušo trīnīšu vecāki saņems 3000 latu pabalstu

Foto: LETAFoto: LETA

Trīnīši - meitenītes Silvija un Nikola un puisītis Ēriks pirms došanās mājup uz Daugavpili no Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas.

Rīgas domes Sociālo jautājumu komitejas deputāti šodien atbalstīja priekšlikumu piešķirt vienreizēju pabalstu 3000 latu apmērā ģimenei, kurā šā gada oktobrī piedzima trīnīši.

Pabalsta izmaksai no Rīgas domes rezerves fonda tiks paredzēti 4000 latu, tādējādi pabalsta apjoms pēc nodokļu nomaksas būs 3000 latu.

Līdzīgu jautājumu šodien izskatīs arī valdībā, kura lems par 6000 latu piešķiršanu ģimenei.

Kā ziņots, Rīgas Dzemdību namā 24.oktobrī Eduarda Vorslavāna un Svitlanas Mitkovas ģimenē pasaulē nākuši šogad pirmie trīnīši, kam doti vārdi Artēmijs, Iļja un Pāvels.

Māmiņas un bērnu veselības stāvoklis ir labs. Tēvs jau no dzimšanas ir rīdzinieks, bet māte rīdziniece ir jau 15.gadu.

Labklājības ministrija trīnīšu ģimenei izmaksās vienreizēju valsts pabalstu 6000 latu apmērā.

Kā ziņots, 2011.gadā trīnīši piedzima trīs, bet 2012.gadā – divās rīdzinieku ģimenēs.

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+