×
Mobilā versija
Brīdinājums +27°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
30. septembris, 2016
Drukāt

Rīgā grib aizliegt mazgāt auto; draudēs prāvs naudas sods (6)

Foto LETAFoto LETA

Ilustratīvs attēls

Rīgas Pašvaldības policija (RPP) sabiedriskās kārtības noteikumus ir papildinājusi ar virkni aizliegumu, par kuru pārkāpšanu draudēs prāvs naudas sods. Turpmāk varēs sodīt par ugunskuru kurināšanu un automašīnu mazgāšanu publiskās vietās, vēstīja TV3 Ziņas.

Būs aizliegts lēkt ūdenstilpnēs no tam neparedzētām vietām un atrasties graustos vai ekspluatācijā nenodotās ēkās. Tāpat būs aizliegts publiskās vietās nakšņot teltīs

Par aizlieguma pārkāpumu draudēs līdz 142 eiro sods.

Laboto sabiedriskās kārtības noteikumu paketi pašvaldība nosūtīs saskaņošanai Vides un reģionālās attīstības ministrijai (VARAM).

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. Tas gan izskatās pēc lobija DUS īpašniekiem, bet tomēr – jā – ja savu mašīnu nevari nomazgāt normāli savās telpās, dari to DUS, nevis ielas vidū, pludmalē vai citur. Ugunskuri sabiedriskās vietās – Līgosvētki domājams, ka būs izņēmums, un arī – savā piemājas dārziņā vari kurināt cik tīk, bet oficiālajās svinēšanas vietās ugunskura kurināšana gan jau, ka tiks saskaņota ar pašvaldībām. Kaut kā neatceros redzējis, ka kaut kur kādā parkā kāds kurinātu Līgosvētkos ugunskuru tāpat vien savam priekam.
  Kas attiecas uz pārējo minēto – nu tiešām kādam tik ļoti ir vajadzīgs nolauzt kaklu, lecot ūdeņi no tam neparedzētas vietas? Baisi nepieciešams ir vazāties pa tiem graustiem, avi nepabeigtajām ēkām? Jautājums vienīgi ir – kā to taisās izsekot – pie katra grausta tagad policijas patruļa dežurēs? Varbūt tad arī pie kapsētām nolikt pa patruļai, lai pa kapiem klīstošus gotus varētu trenkāt… 😀

 2. Interesanti, kā tiks sodīts lietus, kuram es parasti uzticu savas automašīnas mazgāšanu?

 3. Vai tas nozīmē, ka Rīgā Līgosvētkus svinēs bez ugunskuriem?
  Ceru, ka Barikādes vairs nebūs jāceļ…

 4. Sabiedriskas kartibas noteikumus pienem,bet vai vini darbosies.Bus tapat ka ar smekesanu.Likumus pienema,bet ka smekeja visas pieturas un kapnu telpas,ta ari turpina smeket.Ja nevarat izsekot pienemtajam kartibas noteikumiem,tad nav ko tas pienemt.

  • Sim pilnigi piekritu,likumus pienem,bet jegas nekadas!

  • Smēķēšanas sakarā vislabākais ir Rīgas autoosta, kurā pie katra staba uzlīmēta milzīga zīme, ka smēķēt aizliegts, apkārt staigā šaubīga izskata tipi apsargu robās un turpat stāv miskastes, speciāli izveidotas smēķēšanas ērtībām. Un arī smēķētāju aleja – izkāpjot no autobusa kaut kā jātiek centra virzienā, bet jāiet cauri piepīpētai nojumei (starp autoostas ēku un kanālu) metrus 40-50. Elpas aizturēšanas mēģinājums var beigties vēl jautrāk, nekā pastāvīgā dūmu mākoņa baudīšana.

Draugiem Facebook Twitter Google+