Auto un moto

Rīgā iebrauks ekskluzīvo autokluba “Gran Turismo” pasaules tūres dalībnieki0


Ilustratīvs foto. “Lamborghini” Terzo Millennio izstādē Parīzē, 2018.gada janvārī.
Ilustratīvs foto. “Lamborghini” Terzo Millennio izstādē Parīzē, 2018.gada janvārī.
Foto – LETA/AFP

Šodien Rīgā ieradīsies ekskluzīvo automašīnu kluba “Gran Turismo” pasaules tūres dalībnieki, tostarp, ar tādām ekskluzīvām automašīnām kā “Ferrari”, “Porsche”, “McLaren” un “Lamborghini”, aģentūru LETA informēja pasākuma rīkotāju pārstāvji.

“”Gran Turismo” ir super auto īpašnieku klubs, kas pulcē biedrus no visas pasaules. Šis pasākums nav tikai jaudīgu automašīnu aplūkošana, patiesībā tas tiek organizēts, lai iepazītos ar citiem auto entuziastiem visā pasaulē,” norāda “Gran Turismo” organizators un dalībnieks Pīters Ternstroms.

“Gran Turismo Baltica” pasākumā kopumā piedalās 60 automašīnas. Pasākums sāksies, kad prāmis “Romantika” ieradīsies Rīgā šodien plkst.10.30. Visas automašīnas dosies no Rīgas pasažieru ostas līdz “Radisson Blu Latvija” viesnīcai.

Saistītie raksti

Nākamās trīs dienas automašīnu vadītāji tiksies Biķernieku trasē. “Gran Turismo Baltica” ir privāts pasākums, taču piektdien no plkst.10 līdz plkst.17 trase tiks atvērta arī citiem interesentiem, un dalībnieki aicina visus ierasties. Tiks rīkots arī konkurss, kurā būs iespēja laimēt vietu kā līdzbraucējam trasē ar vienu no īpašajām automašīnām.

Kā informē pasākuma rīkotāji “Gran Turismo” apvieno 4800 dalībniekus no Eiropas valstīm, Dienvidāfrikas, ASV, Āzijas un Austrālijas. Tā ir slēgta kopiena, kurā jauni biedri tiek uzņemti tikai pēc īpašām rekomendācijām. Katra biedra īpašumā jābūt vismaz vienam ekskluzīvajam auto.

LA.lv