Mobilā versija
+4.3°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
3. februāris, 2014
Drukāt

Rīgā iedzīvinās ģimeņu atbalsta programmu

Foto - LETAFoto - LETA

Rīgas domes ēka.

Lai uzlabotu sociālo darbu ar riska ģimenēm un ģimenēm ar bērniem, Rīgā pirmoreiz tiks realizēta ģimeņu atbalsta programma, pavēstīja Rīgas domes Labklājības departamenta pārstāve Lita Brice.

Projekta mērķis ir samazināt sociālās atstumtības un bērnu nokļūšanas ārpusģimenes aprūpē riskus, īstenojot prevencijas, bērnu interešu aizstāvības, izglītošanas un rehabilitācijas darbu ar ģimenēm ar bērniem Rīgas pašvaldībā.

Programmu realizēs Rīgas Ģimeņu atbalsta centrā, Latgales un Ziemeļu rajonā Brīvības gatvē 197 A. SOS Bērnu ciemata asociācija nodrošinās sociālā darba pakalpojumu vidēji 100 ģimenēm gadā.

Centrā ģimenes nokļūs pēc informācijas saņemšanas no bāriņtiesas, skolu sociālā pedagoga, līdzcilvēkiem vai sociālā darbinieka. Ģimene tiks informēta par iespēju saņemt šādu pakalpojumu, un Rīgas Sociālais dienests sagatavos nosūtījumu SOS sociālā darba pakalpojuma saņemšanai.

Projekta kopējās izmaksas līdz 2016.gadam ir 882 205 eiro, bet Labklājības departamenta līdzfinansējums – 425 998 eiro.

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+