Mobilā versija
+0.3°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
3. februāris, 2014
Drukāt

Rīgā iedzīvinās ģimeņu atbalsta programmu

Foto - LETAFoto - LETA

Rīgas domes ēka.

Lai uzlabotu sociālo darbu ar riska ģimenēm un ģimenēm ar bērniem, Rīgā pirmoreiz tiks realizēta ģimeņu atbalsta programma, pavēstīja Rīgas domes Labklājības departamenta pārstāve Lita Brice.

Projekta mērķis ir samazināt sociālās atstumtības un bērnu nokļūšanas ārpusģimenes aprūpē riskus, īstenojot prevencijas, bērnu interešu aizstāvības, izglītošanas un rehabilitācijas darbu ar ģimenēm ar bērniem Rīgas pašvaldībā.

Programmu realizēs Rīgas Ģimeņu atbalsta centrā, Latgales un Ziemeļu rajonā Brīvības gatvē 197 A. SOS Bērnu ciemata asociācija nodrošinās sociālā darba pakalpojumu vidēji 100 ģimenēm gadā.

Centrā ģimenes nokļūs pēc informācijas saņemšanas no bāriņtiesas, skolu sociālā pedagoga, līdzcilvēkiem vai sociālā darbinieka. Ģimene tiks informēta par iespēju saņemt šādu pakalpojumu, un Rīgas Sociālais dienests sagatavos nosūtījumu SOS sociālā darba pakalpojuma saņemšanai.

Projekta kopējās izmaksas līdz 2016.gadam ir 882 205 eiro, bet Labklājības departamenta līdzfinansējums – 425 998 eiro.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotībuDeputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (2)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+