Mobilā versija
+21.9°C
Vineta, Oļegs
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
8. decembris, 2016
Drukāt

Rīgā ieklīdusi bezpajumtniece no Vācijas

Foto RPPFoto RPP

4.decembra vakarā Rīgas pašvaldības policijas (RPP) darbinieki devās uz izsaukumu Lāčplēša un Tērbatas ielas krustojumā, kur kāds garāmgājējs ievērojis uz soliņa guļošu sievieti.
Ierodoties notikuma vietā, sastapta sēdus stāvoklī iemigusi sieviete. Policisti sievieti pamodināja un pārliecinājās, ka viņai nav nepieciešama medicīniskā palīdzība.

Veikta personas datu pārbaude, kuras laikā noskaidrots, ka viņa ir Vācijas pilsone. Sieviete jau vairākkārtīgi bija nonākusi pašvaldības policijas redzeslokā, taču vienmēr no kārtības sargu palīdzības atteikusies.

Pārrunu laikā policisti izskaidroja, ka publiskās vietās ir aizliegts gulēt, kā arī norādīja uz zemo gaisa temperatūru. Likumsargiem izdevās personu pierunāt doties uz sieviešu nakts patversmi.
Bezpajumtniece nogādāta patversmē, kur noformēts personas nodošanas akts.

Jāatzīmē, ka Rīgas pašvaldības policijas darbinieki 2016. gadā uz patversmēm bezpajumtniekus nogādājuši 4108 reizes jeb vidēji dienā 12 bezpajumtniekus.

Pievienot komentāru

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (7)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varāDarba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+