Mobilā versija
+4.0°C
Eleonora, Ariadne
Otrdiena, 21. februāris, 2017
28. augusts, 2015
Drukāt

Rīgā ieradīsies viena no Ziemeļeiropas lielākajiem biznesa inkubatoriem “StartUp Sauna” pārstāvji

Foto- fotolia.comFoto- fotolia.com

Piektdien Rīgā ieradīsies pārstāvji no viena no Ziemeļeiropas lielākajiem biznesa inkubatoriem “StartUp Sauna”, kas sniegs vienas dienas apmācības vietējiem iesācējuzņēmumiem, aģentūru LETA informēja iniciatīvas “Start Up The Season” autori.

“StartUp Sauna” pārstāvji Rīgā stāstīs, ko nozīmē prezentēt savas idejas mentoriem, un vadīs “pičošanas” sesiju, ļaujot visiem interesentiem izbaudīt “stārtapu” mentalitāti pašos pamatos.
“StartUp Sauna Pitch” norisināsies no plkst.9 “Nordic Club House” telpās Kaļķu ielā 12, Rīgā.
Pasākumam pieteikties iespējams vietnē “startupseason.lv”.

Kā ziņots, no 24.augusta līdz 29.septembrim Latvijā norisināsies “stārtapu” jeb tehnoloģiju iesācējuzņēmumu mēnesis “Start Up The Season”.

Kā vēsta iniciatīvas autori, piecu nedēļu laikā ikvienam interesentam būs iespēja apmeklēt 20 bezmaksas pasākumus un uzzināt vairāk par “stārtapu” kultūru, radošajām industrijām un tehnoloģiju vidi Latvijā, kļūt par tehnoloģiju kopienas sastāvdaļu, iegūstot jaunas zināšanas, iepazīties ar cilvēkiem, kuri jau tagad rada pasaulē konkurētspējīgus produktus, un veidot savus projektus.

Plašāka informācija par “Start Up The Season” pasākumiem atrodama vietnē “startupseason.lv”.
Iniciatīvas autori ir tehnoloģiju koprades telpas “TechHub Riga” un “The Mill”, kā arī biznesa akselerators “Eegloo”, kas darbības laikā palīdzējuši attīstīt “stārtapu” kultūru un radošās industrijas un stiprināt Latvijas tehnoloģiju kopienas, zem viena jumta apvienojot tādus tehnoloģiju jaunuzņēmumus kā “infogr.am”, “Froont”, “Sellfy”, “BranchTrack” un “Funderful”.

Pievienot komentāru

Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (15)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+