×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
14. jūlijs, 2012
Drukāt

Rīgā ieradušies “Jaunā viļņa” konkursanti

Foto-LETAFoto-LETA

Rīgā ieradušies starptautiskā populārās mūzikas jauno izpildītāju konkursa “Jaunais vilnis” organizatori un konkursanti, informēja “Origo” sabiedrisko attiecību konsultante Madara Laicāne.

Jaunie izpildītāji uz tirdzniecības centra “Origo Summer Stage” skatuves izpildīja festivāla himnu, savukārt konkursa ģenerāldirektors Aleksandrs Rumjancevs kopā ar “Linstow Center management” tirdzniecības centru komercdirektori Eviju Majevsku 450 kvadrātmetrus plašajā brīvdabas galerijā Stacijas laukumā atklāja arī konkursam “Jaunais vilnis” veltītu izstādi.

„Mūsu attiecības ar projekta “Origo Summer Stage” organizatoriem nevar nosaukt tikai par sadarbību, tā ir draudzība. Mēs esam sadraudzējušies ar lieliskiem cilvēkiem, kuri te strādā un rīko mums tik grandiozu sagaidīšanu,” sacīja Rumjancevs.

Savukārt “Origo” vadītājs Aleksandrs Nemirovskis pauda gandarījumu, ka tik nozīmīga mēroga starptautisks festivāls pievienojas uz “Origo Summer Stage” notiekošo festivālu pulkam, kurā ir arī Imantdienas, “Rīgas Ritmi”, “Saulkrasti Jazz festival” un “Summertime – aicina Inese Galante”.

“Esam priecīgi, ka varam piedāvāt saviem skatītājiem šī ekskluzīvā konkursa jauno izpildītāju koncertus bez maksas pašā galvaspilsētas sirdī. Pagājušā gadā skatītāju atsaucība bija liela – uz tādu ceram arī šogad,” sacīja Nemirovskis.

Šogad konkursā “Jaunais vilnis” uzstāsies 16 dalībnieki no 14 dažādām pasaules valstīm – Armēnijas, Baltkrievijas, Itālijas, Izraēlas, Kazahstānas, Kirgizstānas, Ķīnas, Krievijas, Latvijas, Lietuvas, Meksikas, Nigērijas, Somijas un Ukrainas.

Uz “Origo Summer Stage” skatuves notiks konkursa jauno izpildītāju koncerti – šogad tie plānoti no 24. līdz 29.jūlijam.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+