Latvijā
Kriminālziņas

Rīgā, iespējams, dzēris autovadītājs izraisa avāriju ar diviem cietušajiem 16


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto – LETA

Rīgā, iespējams, dzēris autovadītājs šonedēļ izraisījis avāriju ar diviem cietušajiem, aģentūru LETA informēja Rīgas pašvaldības policija (RPP).

18.decembra naktī RPP saņēma informāciju no Valsts policijas par kādu “Audi” vadītāju, kurš, iespējams, pie stūres sēdies alkohola reibumā. Informācija par meklēto automašīnu nosūtīta visām ekipāžām. Tāpat noskaidrots, ka autovadītājs, iespējams, devies Vecmīlgrāvja virzienā.

Vēlāk policisti meklēto automašīnu pamanīja un vairākkārt deva rīkojumu apstāties, taču “Audi” vadītājs rīkojumam nepakļāvās un strauji uzņēma ātrumu. Pēc dažiem mirkļiem bēgošajam šoferim lielā ātrumā izdevās nozust no policijas redzesloka, bet kārtības sargi turpināja braukt bēgļa virzienā. Vēl pēc mirkļa aiz līkuma policisti pamanīja, ka bēgošais transportlīdzeklis ir avarējis.

Piebraucot pie negadījuma vietas, kārtības sargi ieraudzīja, ka tā vadītājs un pasažieris turpina bēgšanu kājām, bet panākt bēgošos neizdevās, jo viņi ieskrēja mežā.
Vienlaikus uz negadījuma vietu tika izsaukti mediķi, jo cietušas bija trīs automašīnas pasažieres, no kurām divas bija nepieciešams hospitalizēt.

Mirkli vēlāk notikuma vietā ieradās arī Valsts policijas darbinieki, kuri pārņēma darbu.

Valsts policijā par notikušo ir sākts kriminālprocess. Lai gan “Audi” vadītājam sākotnēji no notikuma vietas izdevās aizbēgt, vakar viņš pats vērsās Valsts policijā un atzinās izdarītajā.

LA.lv