Latvijā
Rīga

Rīgā ir sava ”nāves šoseja”; iedzīvotāji pieprasa nekavējoties rīkoties4

Ekrānuzņēmums

Aktīvākie Daugavgrīvas un Bolderājas iedzīvotāji jau piecus gadus regulāri vēršas Rīgas domē, lai saprastu, kad pašvaldība sāks rīkoties un uzlabos ceļu satiksmes drošību, nevis tikai bārstīs tukšus solījumus. Līdz šim viņi gan tā arī nav uzklausīti, un pašvaldība joprojām ignorē bīstamos apstākļus uz Daugavgrīvas šosejas, vēstīja TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Uz šīs šosejas februārī frontāli sadūrās ”Volkswagen” markas automašīna ar 3. maršruta autobusu. Šajā ceļu satiksmes negadījumā dzīvību zaudēja divi cilvēki, kuri brauca ar ”Volkswagen” automašīnu. Slimnīcā nogādāja arī vairākus autobusa pasažierus.

Kāds Bolderājas iedzīvotājs apliecina, ka šeit ļoti bieži notiek avārijas. Vismaz reizi mēnesī. Pat ar letālām sekām.

Saskaņā ar Valsts policijas sniegto informāciju šogad uz Daugavgrīvas šosejas dzīvību zaudējuši jau trīs iedzīvotāji. Pēdējo piecu gadu laikā no dzīves šeit atvadījušies pieci iedzīvotāji.

Saistītie raksti
”Tās avārijas, kas tur notiek, ir ar sekām. Tās nav tādas vieglas, kad sabuktē mašīnu, bet ir diezgan nopietnas,” raidījumam atklāj Valsts policijas pārstāvis Ansis Pumpurs.

Rīgas dome iedzīvotājiem šobrīd nespēj pateikt, kad Daugavgrīvas šosejai tiks veikti ceļu satiksmes drošības uzlabojumi. Naudas neesot ne tagad, ne tuvākajā laikā.

Plašāk pievienotajā video:

LA.lv