Mobilā versija
Brīdinājums +0.6°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
14. janvāris, 2015
Drukāt

Rīgā izcēlies ugunsgrēks divstāvu ēkā, kur atrodas sporta klubs un veikals “Maxima”

Foto: LETAFoto: LETA

Šovakar Maskavas ielā 265 izcēlies ugunsgrēks divstāvu ēkā, kur atrodas sporta klubs un veikals “Maxima”, apstiprināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas priekšniece Viktorija Gribuste.

Viņa norādīja, ka informācija par aizdegšanos ēkā saņemta plkst.19.20, ierodoties VUGD glābējiem, veikala apsargs jau biji veicis apmeklētāju evakuāciju.

Uz vietas patlaban strādā septiņas autocisternas, viena autokāpne un viens pacēlājs. Kopumā uz vietas strādā deviņi transportlīdzekļi un 42 ugunsdzēsēji, atzīmēja Gribuste.

“Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji redzēja dūmus, kas nāca no ēkas otrā stāva, kur atrodas sporta klubs,” teica Gribuste, piebilstot, ka patlaban vēl notiek dzēšanas darbi.

VUGD informē, ka plkst.21.12 izdevies ierobežot liesmu izplatību. Kopējā degšanas platība bijusi 120 kvadrātmetru liela – 100 kvadrātmetri ēkas 2.stāvā un jumts 20 kvadrātmetru platībā. Turpinās ugunsgrēka likvidācijas darbi.

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (27)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Draugiem Facebook Twitter Google+