Mobilā versija
Brīdinājums +27.6°C
Melānija, Imanta
Sestdiena, 19. augusts, 2017
13. jūlijs, 2016
Drukāt

Rīgā izglābj apmaldījušos ārzemnieku

LETALETA

Vakar, 12. jūlijā, Rīgas pašvaldības policijas (RPP) devās uz izsaukumu Teikā, kur kāds ārzemnieks bija apmaldījies, informēja RPP.

Ierodoties notikuma vietā, sastapts gados jauns vīrietis alkohola reibumā, kurš pastāstīja, ka atbraucis no Igaunijas ar draugiem. Dienu iepriekš viņu kompānijas šoferis pieķerts vadot automašīnu alkohola reibumā. Pēc formalitāšu nokārtošanas, kompānija atbrīvota. Savukārt vīrietis pašķīries no draugiem un apmaldījies.

Persona bija atstājusi savas personīgas mantas pie draugiem, tai skaitā norēķināšanās līdzekļus. Telefoniski ar vīrieša draugiem nebija iespējams sazināties. Vīrietis ilgstoši staigājis pa Rīgas ielām, līdz nolēmis piezvanīt policijai un lūgt palīdzību.

Personas sniegtā informācija pārbaudīta, aizturēšanas fakts apstiprinājies, papildus informācija par kompānijas tālākajām gaitām nav saņemta.

Pieņemts lēmums vīrieti nogādāt Igaunijas Republikas vēstniecībā nepieciešamās palīdzības sniegšanai.

Pievienot komentāru

Sapratu, ka te galvenais ir "stabilitāte" – Smiltēns izstājas no cīņas (4)Līdzšinējais “Vienotības” priekšsēdētāja vietnieks Edvards Smiltēns nekandidēs uz partijas priekšsēdētāja amatu. Viņš pametīs partiju un arī “Vienotības” frakciju Saeimā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+