Mobilā versija
+7.6°C
Laimonis, Laimis, Elva, Elvijs, Elvis
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
13. jūlijs, 2016
Drukāt

Rīgā izglābj apmaldījušos ārzemnieku

LETALETA

Vakar, 12. jūlijā, Rīgas pašvaldības policijas (RPP) devās uz izsaukumu Teikā, kur kāds ārzemnieks bija apmaldījies, informēja RPP.

Ierodoties notikuma vietā, sastapts gados jauns vīrietis alkohola reibumā, kurš pastāstīja, ka atbraucis no Igaunijas ar draugiem. Dienu iepriekš viņu kompānijas šoferis pieķerts vadot automašīnu alkohola reibumā. Pēc formalitāšu nokārtošanas, kompānija atbrīvota. Savukārt vīrietis pašķīries no draugiem un apmaldījies.

Persona bija atstājusi savas personīgas mantas pie draugiem, tai skaitā norēķināšanās līdzekļus. Telefoniski ar vīrieša draugiem nebija iespējams sazināties. Vīrietis ilgstoši staigājis pa Rīgas ielām, līdz nolēmis piezvanīt policijai un lūgt palīdzību.

Personas sniegtā informācija pārbaudīta, aizturēšanas fakts apstiprinājies, papildus informācija par kompānijas tālākajām gaitām nav saņemta.

Pieņemts lēmums vīrieti nogādāt Igaunijas Republikas vēstniecībā nepieciešamās palīdzības sniegšanai.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+