×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.8°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
7. aprīlis, 2015
Drukāt

“Riga Jazz Stage 2015” – džeza nedēļa sākusies!

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Rīgu šonedēļ pieskandina jaunie džeza talanti, jo tiek dota zaļā gaisma Starptautiskajam džeza mākslinieku konkursam “Riga Jazz Stage 2015”!
Pavisam 23 džeza izpildītāji piedalīsies konkursa finālā 9. aprīlī, lai sacenstos divās nominācijās – “Džeza Vokāls” un “Džeza Trompete”. Konkursā dalību pieteikuši 7 trompetisti un 16 vokālisti – no Latvijas, Lietuvas, Austrijas, Spānijas, Izraēlas, Vācijas, Slovēnijas, Krievijas, Kanādas, Gruzijas un Lielbritānijas.
Trīs dienu garumā konkursa mājvieta būs kinoteātris “Splendid Palace”. 9. aprīlī Finālā uzstāsies visi 23 dalībnieki, 10.aprīlī – žūrijas izvirzīto Superfinālistu koncerts, laureātu paziņošana – Apbalvošanas ceremonijā 11. aprīlī.
“Riga Jazz Stage 2015” balvu fonds paredz naudas balvas pirmo trīs vietu ieguvējiem, tiks pasniegta arī žūrijas balva par labāko improvizāciju, kā arī – īpašas balvas no konkursa sadarbības partneriem Tele2, Latvijas Republikas Kultūras ministrijas, radio Pieci.lv un citiem.
Šogad “Grand Prix” balvas statuetes veidojis pazīstamais latviešu stikla mākslinieks Dainis Gudovskis.
Pasākuma apmeklētājus gaida arī īpaši priekšnesumi – 10.aprīlī pēc konkursa Superfināla uz skatuves kāps 2014. gada “Grand Prix” ieguvēja, vokāliste Kristīne Prauliņa ar savu jauno koncertprogrammu. 11. aprīlī pēc laureātu paziņošanas koncertu sniegs džeza izpildītājs Entonijs Strongs no Lielbritānijas, kuru mūzikas kritiķi jau paspējuši nodēvēt par britu jauno džeza superzvaigzni ar spožu nākotni.

8. aprīlī plkst. 20.00 Kaņepes Kultūras centrā notiks “Riga Jazz Stage 2015” uzstāšanās kārtas numuru izloze. Plkst. 20.30 vakars tiks turpināts džema sesijā. Džema sesiju vakari norisināsies arī 10. un 11. aprīlī no plkst. 22:00.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+