×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.1°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
23. februāris, 2014
Drukāt

Rīgā jestri norisinās pirmais ziemas sporta aktivitāšu festivāls

Foto - LETAFoto - LETA

Ziemas peldētāju paraugdemonstrējumi Ziemas sportisko aktivitāšu festivālā Uzvaras parkā.

Ziemas sportisko aktivitāšu festivāls, kas šodien norisinājās Uzvaras parkā, kopumā sapulcēja aptuveni 2400 apmeklētāju, aģentūru LETA informēja projekta koordinatore Marta Zumberga.


Viņa norādīja, ka vienlaicīgi festivāla teritorijā varētu atrasties aptuveni 400 cilvēku. Projekta koordinatore atzīmēja, ka nebija gaidījusi tādu cilvēku aktivitāti, sevišķi ņemot vērā pasākuma nosaukumu, tiesa, viņa piebilda, ka pasākuma vietā sniegs vēl bija.

Zumberga norādīja, ka turpmākajos gados, ja būs tādi paši laikapstākļi, būs jādomā par citu aktivitāšu ieviešanu, piedāvājot citas alternatīvas tradicionālajai slidošanai un slēpošanai.

Populārākās aktivitātes šodien bija haskiju bobslejs, kā arī ledus skulptūru māksla, kuras mākslinieki cita starpā veidoja darbus par Olimpisko spēļu tematiku. Tāpat klātesošo uzmanību pievērsa arī “roņu” paraugdemonstrējumi, cilvēkiem nirstot aukstās baļļās.

Pasākums norisināsinājās Sporta un aktīvās atpūtas centrā, Uzvaras bulvārī 15, kur visas dienas garumā varēja izbaudīt dažādas sportiskas un radošas aktivitātes svaigā gaisā.

Ģimenēm un bērniem sagatavotas īpašas aktivitātes, kas stiprinās ģimenes kopīgumu, vecinās radošumu un prasmi strādāt komandā.

Jautrais haskiju bobslejs, ledus skulptūru māksla, sinhronais ģimenes slēpojums, sportiskā fotoorientēšanās un Rūdolfa kamaniņu sprints ir tikai dažas no daudzām raibajām aktivitātēm, kas sagaidīs ikvienu festivāla apmeklētāju.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+