Latvijā
Kriminālziņas

Rīgā kādā daudzdzīvokļu namā risinājušies asiņaini notikumi1

Foto: Fotolia

Otrdien, 5. jūnijā, likumsargi par sava paziņas noslepkavošanu aizturējuši kādu vīrieti, portāls LA.lv uzzināja Valsts policijā (VP).

Ap pulksten astoņiem vakarā likumsargi saņēma izsaukum uz daudzdzīvokļu namu Latgales priekšpilsētā, kur noslepkavots kāds vīrietis. Ierodoties notikuma vietā, policisti noskaidroja, ka viens no vīriešiem bija ieradies ciemos pie paziņām – kādas sievietes un vīrieša. Visi trīs atpūtas laikā lietojuši alkoholiskos dzērienus. Starp abiem vīriešiem izcēlies savstarpējs konflikts un viņi kāpņu telpā sākuši kauties. Strīda karstumā viens no viņiem paņēmis nazi un iedūris otram kakla un krūškurvja rajonā, kā rezultātā cietušajam iestājās nāve. Uz notikuma vietu tika izsaukts gan Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, gan VP.

Likumsargi aizdomās par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu aizturēja 1971. gadā dzimušu vīrieti, kurš arī iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par slepkavību. Par šādu noziegumu likumā paredzēts mūža ieslodzījums vai brīvības atņemšana uz laiku no pieciem līdz divdesmit gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Aizturētajam vīrietim piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

LA.lv