×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.2°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
16. septembris, 2016
Drukāt

Rīgā kādā skolā ālējas neadekvāts skolnieks; izsauc policiju (6)

RPPRPP

Vakar, 14.septembrī, Sarkandaugavā kāds neadekvāts skolnieks mācību telpā izpūtis ugunsdzēšamo aparātu, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

RPP no kādas izglītības iestādes Sarkandaugavā saņēma informāciju par skolnieku, kurš skolas telpās veic huligāniskas darbības.

RPP darbinieks nekavējoties devās uz notikuma vietu, kur sastapa vairākas skolotājas, no kurām noskaidrots, ka skolnieks mācību klasē uzvedies neadekvāti – vairākkārtīgi lietojis cieņu aizskarošus izteicienus un uz tāfeles uzzīmējis stilizētus vīriešu dzimumlocekļus. Jaunietis uz aizrādījumiem nav reaģējis.

Pēc tam skolnieks izskrējis no klases un iegājis blakus telpā, kur norisinājusies mācību stunda. Skolnieks paņēmis ugunsdzēšamo aparātu un to klasē izpūtis. Pēc savās darbībām skolnieks no izglītības iestādes aizbēdzis.

No skolas darbiniekiem pieņemtas liecības. Par notikušo uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība par sīko huligānismu, kas izpaužas kā necieņa pret apkārtējiem un izglītības iestādes darba traucēšana.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. Ja tādu nepaārstēs psih slimnīcā, var sagaidīt, ka ieradīsies ar cirvi, nazi vai šaujamo, bet pēc šīsdienas principiem huligāna tiesības ir pirmajā vietā, citu bērnu drošība pēc tam.

 2. Jāņonkols no laukiem. Atbildēt

  Manā laikā tādos gadījumos līdzēja dakters bērziņš. Tiem, kuri viņu nepazīst, paskaidrošu. Tas ir vienkārš bērza žagars pa pliku dibenu.

 3. Pēc 17 minūtēm! Un tomēr- kur tad ir tā “error” ?

 4. Ko sēsi,to pļausi. Atbildēt

  Nepatika mans komentārs? Ak,tomēr cenzūra L.avīzē pastāv?! Interesanti,kas tā bija par kļūdu,uz kuru man cenzors 3x neatlaidīgi norādīja?

 5. Ko sēsi, to pļausi. Atbildēt

  Bērnu tiesību hiperbolizēšanas sekas. Ka tikai ar audzināšanas pasākumiem nenodarām pāri kādam maziņam huligāniņam! Tad tā būs vardarbība! Norāsi stingrākā balsī – bērns iegūs mūža traumu. Un tad izaug liiieeels huļigāns,kuram uz dzīves normām – nospļauties.

Draugiem Facebook Twitter Google+