Mobilā versija
+3.9°C
Lilita, Irita, Ita
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
27. janvāris, 2015
Drukāt

Rīgā, Ķeguma ielā, notikusi gāzes eksplozija, cietuši trīs ugunsdzēsēji (1)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Rīgā, Ķeguma ielā, pirmdienas vakarā notikusi gāzes eksplozija, negadījumā cietuši trīs ugunsdzēsēji, aģentūra BNS uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

VUGD informē, ka izsaukums un notikuma vietu tika saņemts plkst.22.01, kur piecstāvu dzīvojamajā mājā notikusi gāzes aizdegšanās. Dzēšot liesmas, notika eksplozija un negadījumā cieta trīs glābēji, kuri tika nogādāti slimnīcā.

Cietušie VUGD darbinieki netika stacionēti.

Piedūmojuma dēļ no blakus esošajiem dzīvokļiem tika evakuēti 29 cilvēki. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst.23.58.

VUGD pārstāve Viktorija Gribuste intervijā LTV raidījumam “Rīta panorāma” pastāstīja, ka nopietni bojājumi ēkai eksplozijas rezultātā netika radīti. Vienlaikus mājas apsaimniekotājam otrdien jāveic ēkas apsekošana.

Evakuētie mājas iedzīvotāji pēc ugunsgrēka likvidēšanas varēja atgriezties savos dzīvokļos.

Kopumā pagājušajā diennaktī VUGD dzēsa 15 ugunsgrēkus un veica 15 glābšanas darbus.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ta apdrošināšanu beidzot nodrošinājāt ugunsdzēsējiem? Bremze Pētersone-Godmane? Vai vēl joprojām buksējam ar smadzenēm un pārsteidat tautu un Eiropu ar ekstrēmiem šādiem izlecieniem?? ka ugunsdzēsēji strādā bez apdrošināšanas?

    Vispār jau bij ministram momentā jāatkāpjas pēc tik ekstrēmas info atklāšanās.

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (30)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+