Mobilā versija
+0.1°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
6. oktobris, 2014
Drukāt

Rīgā konfliktējošs pāris dzērumā iekausta policistu (1)

alkohols_leta2

Par uzbrukumu policistam Rīgā pagājušajā svētdienā aizturēts kāds pāris, liecina Valsts policijas informācija.

Policijā klāsta, ka Rīgas Kurzemes iecirkņa darbinieki patruļas laikā naktī uz svētdienu ap plkst.1:20 Grīvas masīva rajonā uz ielas pamanīja konfliktējošu vīrieti un sievieti. Policijas darbinieki nekavējoties devās pie agresīvi noskaņotajām personām.

Policisti centās izšķirt abus konfliktā iesaistītos. Agresīvais vīrietis uzbruka policijas darbiniekam un sāka viņu sist, bet sieviete centās policistam noraut atstarojošo vesti.

Cietušajam policistam un viņa kolēģim izdevās savaldīt kautiņā iesaistīto 1987. gadā dzimušo vīrieti un 1985. gadā dzimušo sievieti. Abas personas nogādātas iecirknī, kur noskaidroja, ka abi atrodas aptuveni divu promiļu reibumā.

Par personu pretošanos varas pārstāvim, kas izpilda tai uzliktos dienesta pienākumus, vai, ja šī persona piedalās noziedzīga nodarījuma novēršanā, ir uzsākts kriminālprocess.

Likumā šādam noziegumam paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz trim gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nu kot’ lien kur nesauc!

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+