Mobilā versija
-2.2°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
17. februāris, 2015
Drukāt

Rīgā “Manitou” centrs

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Jaunais "Manitou" centrs Rīgā.

Iekrāvēju un pacēlājtehnikas ražošanas uzņēmums “Manitou Group”, paplašinot pārstāvniecību tīklu, Latvijā izveidojis ziemeļvalstu reģiona pakalpojumu atbalsta centru “Manitou Nordics”.

Jaunajā centrā tiks apkalpoti Baltijas un Skandināvijas valstu uzņēmuma zīmolu tirdzniecības pārstāvji, sniedzot tiem konsultācijas un apmācības, kā arī nodrošinot produktu pieejamību visam ziemeļvalstu reģionam. 800 kvadrātmetrus plašās telpas atrodas Rīgā, Piedrujas ielā. 200 m2 no kopplatības aizņem biroja un sapulču telpas, 200 m2 – izstāžu zāle un 400 m2 izvietotas darba telpas mācībām un produktu prezentācijām. “Latvijas kā reģiona pārstāvniecības izvēle ir stratēģiski pārdomāta – esam viegli pieejami gan klientiem, gan pārstāvniecībām visā Ziemeļu reģionā. Otrs aspekts – darbinieku kvalifikācijas un citu resursu ziņā esam konkurētspējīgi,” stāsta “Manitou Nordics” vadošais direktors Ilmārs Nartišs. Francijas uzņēmuma “Manitou Group” produktu klāstā ir teleskopiskie iekrāvēji, industriālie, universālie un augstas caurgājības dakšveida iekrāvēji, iekrāvēji ar izbīdāmo mastu, kompaktiekrāvēji, mini frontālie iekrāvēji, pacēlājplatformas, kravas automobiļiem piestiprināmi iekrāvēji, noliktavu aprīkojums un dažādi piederumi. Uzņēmuma galvenie zīmoli ir “Manitou”, “Gehl” un “Mustang”, tam ir starptautisks neatkarīgo tirgotāju tīkls ar 1400 pārstāvjiem visā pasaulē.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (5)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+