×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
16. marts, 2016
Drukāt

Rīgā nākamajā nedēļā demonstrēs filmu “6tais spēlētājs”

rsz_screenshot_135

Režisoru Dzintara Dreiberga un Riharda Olmaņa dokumentālo filmu “6tais spēlētājs” nākamajā nedēļā demonstrēs “Forum Cinemas” kinoteātrī Rīgā, vēsta Latvijas Basketbola savienība.
Filma vēsta par 2015. gada Eiropas basketbola čempionāta notikumiem, sniedzot iespēju ielūkoties Latvijas valstsvienības ģērbtuvē, gan atgādinot par līdzjutēju emocijām “Arēnā Rīga” un Rīgas ielās. Filmu no 21. līdz 24. martam rādīs Kino Citadele (Forum Cinemas). Biļetes nopērkamas www.forumcinemas.lv.
2015. gada septembrī Rīgā pēc 78 gadu pārtraukuma notika Eiropas vīriešu basketbola čempionāta turnīrs. Sacensības izraisīja lielu interesi gan Latvijā, gan visās dalībvalstīs, kā arī izvirzīja Rīgu Eiropas basketbola sabiedrības intereses degpunktā. Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība šajā turnīrā startēja veiksmīgi, sasniedzot galveno mērķi – ieguva tiesības piedalīties olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā. Savukārt EuroBasket2015 rīkotāji tika novērtēti ar Latvijas Gada balvu nominācijā Gada sporta notikums’2015.
Filmas “6tais spēlētājs” kadros darbībā redzēsim Latvijas labākos basketbolistus – Jāni Strēlnieku un Kristapu Janičenoku, Dairi Bertānu un Kasparu Bērziņu, kā arī dzirdēsim galvenā trenera Ainara Bagatska atklāsmes. Iepazīsimies ar basketbola zvaigžņu vecākiem Dinu un Daini Bertāniem. Sastapsim Latvijas basketbola leģendas – ilggadējo jaunatnes basketbola organizētāju un treneri Tālivaldi Pētersonu un Rīgas TTT komandas veterānes. Dzīvosim līdzi EuroBasket2015 notikumiem ar kopā ar aktieriem Andri Buļu, Ģirta Liuzniku, Arni Līcīti, Jāni Paukštello un Vari Vētru acīm. Izbaudīsim līdzjutēju emocijas Arēnas tribīnēs un Brīvības pieminekļa pakājē. Uz notikumiem Rīgā palūkosimies ar basketbola lielvalsts Lietuvas fanu acīm.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+