Tehnika
Auto un moto

Rīgā nākošgad plāno atvērt modernu “Škoda” auto servisa centru0


Ilustratīvs attēls. Škoda auto.
Ilustratīvs attēls. Škoda auto.
Foto – LETA/Postimees

Igaunijas uzņēmuma “Auto 100” Latvijas filiāle plāno 2019.gadā Rīgā atvērt jaunu automašīnu zīmola “Škoda” servisa centru, aģentūru LETA informēja filiāles mārketinga vadītājs Latvijā Gatis Smudzis.

Autosalona platība būs 650 kvadrātmetru, bet servisa zona – 900 kvadrātmetru. Kompleksā būs moderns virsbūvju un krāsošanas cehs, kā arī lietoto automašīnu salons. Auto centra atvēršana plānota 2019.gada otrajā ceturksnī.

Taujāts par auto servisa centra izveidē plānoto investīciju apmēru, Smudzis sacīja, ka minēto informāciju uzņēmums pašlaik nevar atklāt. “To varēsim sniegt tikai tad, kad tiks noslēgta būvnieka izraudzīšanās procedūra, kas arī precīzāk iezīmēs kopējo investīciju apjomu,” sacīja “Auto 100” Latvijas filiāles pārstāvis.

Pērn oktobrī darbu sāka “Auto 100” Latvijas filiālei piederošais “Škoda” pilna servisa centrs “Green Motors” Krasta ielā, Rīgā, kas nodrošina pilnu automašīnu pārdošanas un pēcpārdošanas pakalpojumu klāstu. Jaunais autoservisa centrs uzņēmumam būs otrais “Škoda” centrs.

Vienlaikus Smudzis informēja, ka “Škoda” paplašinājusi arī partneru tīklu Rīgā un Latvijas reģionos un sākusi sadarbību ar jauniem “Škoda” servisa pakalpojumu sniedzējiem. Turpmāk servisa pakalpojumus un iegādāties oriģinālās rezerves daļas varēs arī pie diviem autorizētajiem servisa partneriem Rīgā – “Auto Īle un Herbst” un “Karlo Motors”. Tāpat drīzumā servisa pakalpojumus “Škoda” automašīnām Rīgā nodrošinās “Karlo motors”.

“Auto 100” Latvijas filiāles vadītājs Māris Jansons norādīja, ka uzņēmums tuvākajā laikā plāno paplašināt arī modeļu gammu strauji augošajos segmentos, kā arī modernizēt esošo modeļu klāstu, ieviešot tajos modernākās tehnoloģijas.

Saistītie raksti

Jau ziņots, ka par zīmola “Škoda” attīstību un interesēm Latvijas tirgū no aizvadītā gada 1.oktobra sāks rūpēties “Auto 100” Latvijas filiāle. Iepriekš šo zīmolu pārstāvēja uzņēmums SIA “Karlo motors”, kas ir mainījis attīstības stratēģiju, kļūstot par multizīmola izplatīšanas uzņēmumu.

“Auto 100” Igaunijā izplata tādus zīmolus kā “Škoda” un “Porsche”, vienlaikus esot arī oficiālais “Lamborghini” automašīnu izplatītājs Baltijā un Somijā, kā arī autorizēts “Bentley” servisa partneris Igaunijā. “Auto 100” pieder investīciju kompānijai “Adole Invest”, kas ir daļa no Dānijas uzņēmuma “Semler Gruppen”.

LA.lv