×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
16. augusts, 2013
Drukāt

Rīgā naktī uz četrām automašīnām uzgāžas betona sienas plāksnes

LETALETA

Piektdienas naktī Rīgā uz četrām vieglajām automašīnām uzkritušas betona sienas plāksnes, aģentūrai BNS pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Plāksnes 20 metru garumā uz mašīnām uzkritušas Palangas ielā 6. Betona sienas plāksnes norobežoja zemes uzbērumu. VUGD pieļāva, ka plāksnes, kas bija vecas, vairs nav spējušas izturēt zemes smagumu.

Savukārt Aizputes novada Kazdangas pagastā ceturtdien VUGD ar vinču no grāvja palīdzēja izcelt smago automašīnu ar puspiekabi. Notikuma vietā automašīnas sasvēršanās dēļ izlijuši 0,5 litri degvielas.

VUGD ceturtdien arī devies meklēt kādu sēņotāju, kura bija apmaldījusies Baldones novada Baldones pagastā pie Atomkalna. VUGD kopā ar Valsts policiju sievieti atrada stundas laikā.

Tāpat VUGD ceturtdien astoņas reizes devies sazāģēt un novākt no ceļiem trešdien un ceturtdien negaisa un stiprā vēja dēļ nogāztos kokus.

VUGD kopumā pagājušajā diennaktī saņēmis 47 izsaukumus, no kuriem 14 bija ugunsgrēki, 28 – glābšanas darbi, bet pieci izrādījās maldinājumi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+