Mobilā versija
+6.1°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
5. jūlijs, 2016
Drukāt

Rīgā nejauši notver starptautiskā meklēšanā izsludinātu vīrieti (1)

Foto Rīgas pašvaldības policija (RPP)Foto Rīgas pašvaldības policija (RPP)

Likumsargiem Vecrīgā nejauši izdevies notvert starptautiskā meklēšanā izsludinātu vīrieti, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Vakar, 4.jūlijā, RPP darbinieki, patrulējot Vecrīgā, saņēma informāciju par kādu “Opel” markas automašīnu, kura pārvietojas pa gājēju un velosipēdistu ceļu.

Ierodoties norādītajā adresē, pamanīta iepriekš minētā automašīna, kura jau bija novietota stāvēšanai un tās vadītājs devies prom.

Sazinoties ar pilsētas videonovērošanas centra darbiniekiem, noskaidrots, ka automašīnas vadītājs iegājis netālu esošajā veikalā. Pēc brīža sastapts spēkrata īpašnieks un veikta personas datu pārbaude, kuras laikā noskaidrots, ka Igaunija vīrieti izsludinājusi starptautiskā meklēšanā.

Autovadītājam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par rīkojuma ceļa zīmju prasību pārkāpšanu un uzlikts naudas sods 55 eiro apmērā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. kāds lohs, vajadzēja sēdēt mājās un pēc šņabja braukt ar taksi

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Kāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+