Mobilā versija
Brīdinājums +7.7°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
9. februāris, 2016
Drukāt

Rīgā nepiemēros nodokļa atlaides dzīvokļiem, kuros neviens nav deklarējies (2)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Nekustamā īpašuma nodokļu atlaides nepiemērošana dzīvokļiem, kuros neviens nav deklarējies, Rīgā varētu dot apmēram 13 miljonus eiro papildu ieņēmumus, otrdien intervijā Latvijas Radio sacīja Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks.

Viņš uzsvēra, ka neraugoties uz to, ka Latvijas iedzīvotāju skaits rūk, Rīgā gada laikā iedzīvotāju skaits pieaudzis par pusotru tūkstoti.

Tiek lēsts, ka izmaiņas varētu skart 40 tūkstošus dzīvokļu Rīgā, bet rēķinus par nodokli bez atlaides dome pagaidām neesot vēl izsūtījusi, jo līdz 29 februārim iedzīvotājiem vēl ir iespēja deklarēties savā īpašumā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. sie cilvecini atrodas prom no dzimtenes un si valsts ne tik nenodrosinaja darbu bet ari izspies baigos nodoklus….kapitalistu briviba….

  2. Vai kāds ir redzējis pamatojumu NĪN septiņkāršošanai Rīgā, ja dzīvoklis stāv tukšs. Ja tāda ir tirgus situācija, jo nav gribētāju šo dzīvokli paņemt nomā, kāpēc jāsoda īres dzīvokļa īpašnieks?
    Kārtējais naudas kāsiens, pašvaldības rekets, jumtošana – vai kā?

Pasniegtas Baltijas Asamblejas balvasProfesore Maija Dambrova no Latvijas ceturtdien, 27.oktobrī, svinīgā ceremonijā kultūras pilī Ziemeļblāzma saņēma Baltijas Asamblejas (BA) balvu zinātnē, kas piešķirta par zinātnisko darbu enerģijas metabolisma jomā, kā arī ieguldījumu preparāta "Mildronāts" darbības mehānismu izpētē.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+