Mobilā versija
+7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
26. decembris, 2014
Drukāt

Rīgā neskaidros apstākļos no trešā stāva nokrīt sieviete

LETALETA

Vakar Rīgā 44 gadus veca sieviete nokritusi no trešā stāva augstuma, gūstot smagas traumas, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Mediķiem nav zināmi detalizētāki negadījuma apstākļi. Ārsti pieļauj, ka sieviete bijusi alkohola reibumā.

Cietusī nogādāta slimnīcā ar smagiem savainojumiem, tai skaitā smadzeņu satricinājumu, kājas lūzumu un iekšējo orgānu traumām.

Mediķi vakar snieguši palīdzību arī kādam 24 gadus vecam jaunietim Zemgalē, kuram kļuvis slikti pēc augu maisījumu smēķēšanas.

Tāpat saņemts izsaukums pie 21 gadu veca vīrieša Latgalē, kurš pirtī, sajaucot karstā un aukstā ūdens traukus, applaucējis abas kājas.
Kā ziņots, kopumā NMPD vakar devies 1304 izsaukumos, no kuriem 215 bijuši saistīti ar traumām.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+