Latvijā
Rīga

Rīgā no 2.jūlija rīta spēkā jauni satiksmes ierobežojumi0


No 2.jūlija Dziesmu un deju svētku laikā Rīgā stājas spēkā jauni satiksmes ierobežojumi.
No 2.jūlija Dziesmu un deju svētku laikā Rīgā stājas spēkā jauni satiksmes ierobežojumi.
Foto – LETA/Ieva Leiniša

Saistībā ar Dziesmu un deju svētku norisi, Rīgā turpinās un spēkā stājas jauni, būtiski satiksmes ierobežojumi, aģentūru LETA informē Rīgas dome.

No plkst.7 līdz 8.jūlija plkst.8 transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana aizliegta Augšielā, Stadiona ielā un Jāņa Asara ielā, posmā no Ata ielas līdz Pērnavas ielai, kā arī no 2.jūlija plkst.8 līdz 6.jūlija plkst.24 Reimersa ielas labajā pusē.

Šie paši ierobežojumi noteikti no plkst.8 līdz 8.jūlija plkst.20 Kalpaka bulvārī labajā pusē, posmā no Elizabetes ielas līdz Jura Alunāna ielai, Aspazijas bulvārī kreisajā pusē no Teātra ielas līdz Brīvības laukumam, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāra kreisajā pusē, posmā no Kaļķu ielas līdz Smilšu ielai, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāra labajā pusē, posmā no Kaļķu ielas līdz Krišjāņa Valdemāra ielai, 11.novembra krastmalā, posmā no Kaļķu ielas līdz Daugavas gātei, Citadeles ielas labajā pusē, posmā no Kronvalda bulvāra līdz Miķeļa ielai, Krasta ielas stāvlaukumā pie Salu tilta un Eksporta ielas autobusu stāvlaukumā pretī iebrauktuvei Rīgas Pasažieru ostā.

Šovakar no plkst.20 līdz 8.jūlija plkst.6 apstāties un stāvēt aizliegts arī visā Daugavas stadiona apkārtnē – Vagonu ielā, posmā no Matīsa ielas līdz Augusta Deglava ielai, Suntažu, Strenču, Narvas, Rūjienas ielās, vairākos Pērnavas ielas posmos, Augusta Deglava ielā, Vārnu ielā un citās ielās.

Līdz 3.jūlija plkst.24 un no 4.jūlija plkst.20 līdz 5.jūlija plkst.24 apstāties un stāvēt aizliegts Pērses ielā, posmā no Marijas ielas līdz iebrauktuvei autostāvvietā.

Jau ziņots, ka XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku laikā līdz 8.jūlijam lielākajā daļā Vecrīgas un Rīgas centra ielu gaidāmi būtiski satiksmes ierobežojumi.

LA.lv