Mobilā versija
+6.1°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
23. maijs, 2012
Drukāt

Rīgā norisināsies bērnu velomaratons

bernu_velomaratons

Jau tradicionāli šonedēļ Uzvaras parkā tiek organizēts krāsains velopiedzīvojums mazajiem riteņbraucējiem – Rīgas bērnu mini velomaratons. Mazos veloentuziastus izjust velosacensību prieku un pierādīt sevi būs iespējams 27. maijā.

Spēku vienlīdzības nodrošināšanai sacensību dalībnieki tiks dalīti grupās atbilstoši vecumam un dzimumam. Velomaratonā iespējams piedalīties zēniem un meitenēm, kas
dzimuši no 2009. līdz 2001. gadam. Mazie velobraucēji tiks arī pienācīgi godalgoti.

Organizatori vecākus aicina padomāt par drošību, nodrošinot bērnus ar nepieciešamo braukšanas ekipējumu. Velomaratonā visiem dalībniekiem aizsargķiveres ir obligātas. Par bērnu veselības stāvokli un sportisko sagatavotību atbildīgi paši dalībnieki un viņu vecāki.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+