×
Mobilā versija
Brīdinājums +10°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
25. oktobris, 2014
Drukāt

Rīgā noticis gājiens tradicionālās ģimenes atbalstam (9)

Foto-LETAFoto-LETA

Sestdien, 25.oktobrī, Rīgā notika gājiens tradicionālās ģimenes atbalstam, informēja biedrības “Mūsu bērni” pārstāve Tatjana Pečurina-Bērziņa.

Gājiena organizatori pastāstīja, ka pasākums aizvadīts draudzīgā un pozitīvā atmosfērā.

Tas sākās pie Kongresu nama ar organizatoru ievadrunu par gājiena mērķiem. Pēc tam dalībnieki devās pie Saeimas, kur nolasīja atklātu vēstuli deputātiem, aicinot pieņemt grozījumus likumā, lai pasargātu bērnus no pāragras seksuālās “apgaismības”.

Tālāk aktīvisti devās uz Melngalvju namu, kur pateicās Valsts prezidentam Andrim Bērziņam par viņa nolūkiem aizstāvēt tradicionālās vērtības Latvijā.

Gājiens noslēdzās pie Brīvības pieminekļa.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. Patīk! Vairāk šādu gājienu, lai pievērstu sabiedrības uzmanību ģimenes problēmām. Ne jau par homo te vien runa, ģimenes problēmas ir daudz plašākas, piemēram, juvenālā justīcija… Un vispār šķiršanās skaits Latvijā.

 2. Nez kurš “patriots” šo akciju organizē, ka tik ne Lindermans ar Dimiteru ar savu pret geju organizāciju 😀 Nu bet protams labāk dzīvot nabadzība, bet bez atklātiem gejiem sabiedrībā. Labāk būtu organizējuši mītiņus par algu pacelšanu Latvijā

 3. Kamēr valsts neparedzēs reālu finansiālo atbalstu (vismaz 500 EUR/mēn), lai var bez galvassāpēm 2-us un vairāk bērnus izaudzināt un izskolot līdz 18 gadiem, tikmēr par kuplo un pareizo ‘Ģimeni’ varat aizmirst. Ja paliek kā ir, tad visticamāk, 2 un vairāk bērnu ģimenes būs tiem, kuri ir gatavi pašuzupurēties par spīti ekonomikai, jo viņiem galvenais ir atražošanās un vienīgā dzīves jēga ir bērni. Nebūs tiem, kam ir interesants darbs (bērni nav galvenais – ja ir tad ir un ja nav tad nav) un kuri prot paņemt kalkulatoru un izrēķināt cik tad īsti izmaksā uzturet 2-us un vairāk bērnus, ieskaitot vēl vecmāmiņas un vectētiņus.
  Cilvēkiem būs nauda, būs arī ģimenes.

 4. …. VIENIGAS PARTIJAS, KAS AIZSTAV NACIONALAS VALSTS DEMOGRAFISKO ATJAUNOSANOS IR: ……….. NA U LRA !!!

  .. CERAMS LETINI ATMODISIES LAICIGI, LAI TAUTA NEIZMIRSTU … !

 5. … @ Kode: – neesi tik AUGSTPRATIGI NECIENOSS no KADAS savas NEPILNIBAS .. !

  … ‘ … SIEM CILVEKIEM … ‘ !!!!!!!!!!!!

 6. Aha,ja vecis no ģimenes aiziet(vai nomirst,piemēram),tad tādu ģimeni neaizstāvēs šī valsts???? Nu ja tad jau viss paliks kā ir,kamēr šī mātes-varones noniecinās,kā nepilnvērtīgas.

 7. Domāju, ka šie gājieni neko nelīdzēs. Katrs jau veidos savu ģimeni pēc paša ieskatiem. Lāgā nesaprotu, kāpēc ar šiem cilvēkiem strīdēties un censties pierādīt kādu savu patiesību, ja pašiem savās tik pareizajās ģimenēs ir bezgala daudz problēmu. Manuprāt, lai katrs dara kā uzskata par labu esam.

  • Katrs veidos savu ģimeni pēc paša ieskatiem? Homofašistu lobijs ES un ASV nepārtraukti strādā pie tā, lai to veidotu atbilstoši homoseksuāļu ideologu mācībām

Draugiem Facebook Twitter Google+