×
Mobilā versija
Brīdinājums +8°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
20. maijs, 2015
Drukāt

Rīgā noticis vēl viens mežacūkas uzbrukums (14)

Foto: Jānis PolisFoto: Jānis Polis

Attēlā mežacūkas Juglā.

Rīgā noticis vēl viens mežacūkas uzbrukums, trešdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas sešos”.

Arī šis gadījums noticis Juglā. Pēc saķeršanās ar meža zvēru pamatīgi savainots suns, bet tā saimniece Aleta tikusi cauri ar pamatīgu izbīli. Suns bija meties saimnieci aizstāvēt, un to pēc tam nācies nogādāt pie vetārsta.

Īsi pēc notikušā suņa saimniece raidījumam stāstīja, ka viņa kopusi savu piemājas dārziņu, kad pēkšņi esot sācis strauji tuvoties mežonīgs kuilis. “Suns redzēja, ka meža cūka skrien uz manu pusi, un viņš metās mani aizstāvēt. Man pat balss ir aizkritusi, kā es kliedzu, lai tas kuilis liek mierā manu suni,” stāstīja Aleta.

Sieviete izsauca pašvaldības policiju, kas fiksēja notikušo. Apkārtnes iedzīvotāji norāda, ka viņu māju apkārtne ir vienos cūku rakumos. Viņi esot saskaitījuši vismaz 19 mežacūkas.

Tikmēr Rīgas domē amatpersonas šodien nolēmušas veidot īpašu komisiju, kas meklēs risinājumu mežacūku problēmai.

Iepriekš medijos jau izskanējis, ka arī pagājušās nedēļas nogalē Juglā kādai sievietei, kas bija devusies pastaigā ar suni, uzbrukusi mežacūka. Dzīvnieks uzbrucis sunim un sācis ar to cīnīties. Arī šajā gadījumā sunim bijusi vajadzīga vetārsta palīdzība, turklāt klīnikā teikts, ka nedēļas laikā šis esot trešais suns, kurš cietis no mežacūkas uzbrukuma.

Pievienot komentāru

Komentāri (14)

 1. kādu komisiju,medniekus. lai uzrīko vienu festiņu kungu medības.nebūs medniekiem tālu jābrauc,un pārējiem iedzīvotājiem būs miers..

 2. izveidotā komisija nostāsies dzīvā ķēdē un nevienu lopu pat tuvu pilsētai nelaidīs

 3. Jelgavā uzbrūk bebrs,Rīgā cūkas. Ja zvēri uzbrūk cilvēkiem ir jāšauj,nevis jāfilosofē! Kad kādu cilvēku nokodīs,tad nefilosofēs,bet šaus!

 4. Kas tur ko šķēpus lauzt, – ja Ameriks zina , ka pie vainas NATO, tad risinājums ir acīmredzams – jālikvidē NATO. Pēc tam jau redzēs ..

 5. līdz kam jau nolaista tā Rīga.kur sūdi tur cūkas …………

 6. Iesaku daļu mežonīgo dzīvnieku izšaut un , ja tie derīgi uzturam, nodot pansionātiem, bērnunamiem, internātiem pusdienu vajadzībām…

 7. Raadaas Riigas dome nav speejiiga pienemt leemumus,aciimredzot,buus jaagaida,lai notiek kas trakaaks,tikai tad,varbuut,pienems meerus. Mezacuukas ir jaaiemidzina un jaaizved uz meziem-vinu maajaam,driiz sagaidiisim citus mezacuuku barus,jo saakums jau ir,cuukas vairs nebaidaas no pilseetas,tas nav pielaujami.

 8. Interesanti,cik vēl ilgi Rīgas kungi neko nedarīs.Tas jau paliek par traku. Ušakovam tā izskatās kā izklaide,kad tikko cūkas ienāca Rīgā,tad tie izteikumi bija nekādi. Vienkārši bezdarbība un ,kad reāli kaut kas slikts sāk notikt,tad visi sarosās.

 9. A krokodils nevienam .. Rīgā nav uzbrucis?

 10. Sasauc medniekus un bliež nost!Kamēr jau kāds cilvēks necietīs,nekas jau netiks darīts!

 11. “Tikmēr Rīgas domē amatpersonas šodien nolēmušas veidot īpašu komisiju, kas meklēs risinājumu mežacūku problēmai.”….kamēr izveidos, tad kamēr sasauks,kamēr izklausīs priekšlikumus, nobalsos …tad kamēr izveidos brigādi….ne tikai dienas un mēneši būs pagājuši, bet gadi….

Draugiem Facebook Twitter Google+