×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
5. jūlijs, 2014
Drukāt

Rīgā notika kārtējais brīvdabas krāmu tirdziņš (FOTO) (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Brīvdabas krāmu tirdziņš skvērā pie Sv.Pāvila baznīcas.

Sestdien, 5.jūlijā, Rīgā, skvērā pie Sv.Pāvila baznīcas, notika kārtējais Avotu ielas brīvdabas krāmu tirdziņš.

Gaidīti tika gan sadzīvē noderīgu mantu mednieki, gan kādas retākas vērtības meklētāji, gan vienkārši ziņkārīgie, kam sestdienas rīts brīvs un prāts nesas uz nelielu ekskursiju pa strādnieku Rīgu.

Kā norāda pasākuma rīkotāji, Avotu ielas krāmu tirgus nav ne kleitu izpārdošana, ne hipsteru salidojums – tas nudien ir krāmu tirgus, kurā laipni gaidīts katrs, kam mājās iekrājušās liekas mantas un ir luste tām atrast jaunu saimnieku. “Šī aktivitāte ir apkaimes iedzīvotāju iniciatīva, kas tiek realizēta pēc brīvas gribas un patikšanas – ar domu, ka jebkuram interesentam ir iespēja pieteikties un piedalīties, ar katru reizi veidojot šo pasākumu arvien krāšņāku,” stāsta tirdziņa rīkotāju pārstāve Irita Antoņeviča.

Tirgus apmeklētajiem apskatei bija pieejama arī Sv.Pāvila baznīca, kas ikdienā vairumam apmeklētāju paliek slēgta, – šī ēka ir 1887.gadā celts vietējas nozīmes arhitektūras piemineklis, būvēts angļu gotikas stilā, un ir viens no skaistākajiem luterāņu dievnamiem Rīgā un Latgales priekšpilsētā.

Nākamais krāmu tirdziņš gaidāms vasaras beigās – 30.augustā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Kā parasti šāda veida rakstus publicē tad, kad jau viss ir noritējis. Rakstiet laicīgi par gaidāmajiem pasākumiem – būs vairāk uz turieni gājēju, būs vairāk bilžu, kuras publicēt.

    • Pilnīgi pareizi ! Iepriekš par šādu tirdziņu informācija tiek turēta slepenībā ! Jābrīnās kādā valstī mēs dzīvojam ! Vai tad tiešam ir grūti uzlikt dažus paziņojumus vismaz tuvākajā apkārtnē !???

Draugiem Facebook Twitter Google+