Laukos
Bizness

Rīgā notiks biznesa spēle topošajiem uzņēmējiem pārtikas nozarē0

Publicitātes foto

Starptautiskā realitātes šova “Meallions show” rīkotāji topošos pārtikas nozares uzņēmējus Latvijā aicina piedalīties biznesa spēlē “Food entrepreneur’s competition”, kas notiks Rīgā 17.februārī un 18.februārī, informē pasākuma rīkotāji.

Pasākumā lekcijas apvienotas ar meistarklasi un sacensībām. Projekta galvenais uzdevums būs atbalstīt pasaulē aktuālos pārtikas nozares “start-up” un sniegt stratēģiski profesionālu palīdzību topošajiem pārtikas zīmolu dibinātājiem. Izstrādājot biznesa spēli, organizatori ņēma vērā dažādu faktoru ietekmē mainīgo mūsdienu tirgus modeli.

Biznesa spēle sastāvēs no vairākām kārtām, kurās visi dalībnieki būs sadalīti grupās. Pēc katras spēles kārtas moderatori izanalizēs spēles dalībnieku darbības, sniedzot rekomendācijas un teorētiskus skaidrojumus.

Spēles gaitā dalībnieki iejutīsies dažādās lomās, radīs biznesa projektus, nodibinās kontaktus ar investoru un patērētāju, mēģinās atrast savu vietu tirgū. Ekspertu pārraudzītā spēles norise strukturēta tā, ka tā dalībniekiem ir viegli saprotama. Labākajiem dalībniekiem būs iespēja piedalīties “Meallions show” realitātes šova otrajā sezonā. Pasākums notiks krievu valoda, un dalība tajā ir bez maksas.

Jau ziņots, ka februārī un martā Rīgā notiks “YouTube” realitātes šova “Meallions show” pirmās sezonas filmēšana, kurā piedalīsies jaunie uzņēmēji no visas pasaules, kurus apvieno inovatīvu pārtikas produktu idejas un apņemšanās iekļūt ar tiem globālajos pasaules tirgos.

Piecu nedēļu laikā 15 dalībnieki no Francijas, Lielbritānijas, Krievijas, Latvijas, Lietuvas un citām valstīm dzīvos speciāli projekta vajadzībām aprīkotā mājā-studijā, sacentīsies uzņēmējdarbības prasmēs, mēģinās iekļūt finālā, lai cīnītos par galveno balvu un piedāvātu savu produktu pasaules tirgū. Mentoru lomā būs pārtikas industrijas pasaules eksperti, kuri konsultēs, vadīs meistarklases un liks dalībniekiem veikt uzdevumus, kas saistīti ar biznesa stratēģiju, dietoloģiju, produkta virzīšanu tirgū, finansēm, mārketingu un citām jomām. Šova balvu fonds ir 100 000 ASV dolāru.

Pasākuma organizatori informēja, ka “Meallions show” mērķis ir radīt food-startapu dalībnieku apvienību perspektīvajos pārtikas industrijas tirgos, iedvesmot lielos uzņēmējus globālai sadarbībai, kā arī atklāt biznesa līderus, kuriem ir drosme sapņot ar vērienu un palīdzēt viņiem realizēt savu potenciālu.

LA.lv