×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
11. februāris, 2015
Drukāt

Rīga notiks Japāņu filmu festivāls

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Japānas vēstniecība aicina apmeklēt Japāņu filmu festivālu, kas no 26. februāra līdz 1. martam četru dienu garumā norisināsies kinoteātrī “K. Suns”. Filmu festivāls šogad tapis, sadarbojoties Japānas vēstniecībai Latvijā, Japānas fondam un SIA Kino galerija.

Festivāls notiek kopš 2002. gada, un šogad skatītāju uzmanībai tiks piedāvātas astoņas filmas, kas pārstāv šī gadsimta pirmo desmitgadi, un kuras radījuši iemīļoti un atzīti japāņu režisori. Festivālu atklās režisora Tošiaki Tojodas pazīstamā jauniešu drāma “Zilais pavasaris”, kas veidota pēc populāra komiksa motīviem. Festivālā demonstrēto filmu tēmu loks aptver gan cilvēku personīgos pārdzīvojumus, gan arī sasaista tos ar Japānas sabiedrībā valdošajiem strāvojumiem un problēmām. Vairākas no filmām saņēmušas Japānas kino jomas apbalvojumus.

Filmas tiks demonstrētas oriģinālvalodā ar subtitriem angliski un sinhrono tulkojumu latviešu valodā austiņās. Ar filmām tuvāk var iepazīties Japānas vēstniecības mājaslapā www.lv.emb-japan.go.jp.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+