×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
8. decembris, 2012
Drukāt

Rīgā notiks otrajai Adventei veltīti pasākumi

Sestdien un svētdien Rīgā notiks dažādi otrajai Adventei veltīti kultūras pasākumi, informēja Rīgas domes sabiedrisko attiecību nodaļā.

Rīdzinieki un pilsētas viesi varēs apmeklēt vairākus bezmaksas koncertus, deju uzvedumus un meistardarbnīcas, kā arī iepazīt 50 egļu stāstus, kas apskatāmi vides objektu festivālā “Ziemassvētku egļu ceļš 2012”.

Sestdien Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi koncertzālē “Ave Sol” sniegs koncertu “Otrās adventes ieskaņai”, bet kultūras centrā “Mazā ģilde” klausītājus gaidīs popgrupa “Podziņas”, Valdis Zilveris un Zane Jančevska. Svētdien kultūras centrā “Mazā ģilde” būs koncerts jauniešiem “Vēstules no mums”, kurā klausītājus priecēs grupa “Sus dungo”. Kultūras centrā “Iļģuciems” uz “Ziemassvētku koncertu” ielūdz bērnu kolektīvi.

Koncertu ciklā “Adventes mūzikas svētki Rīgā” svētdien mūziķi savus klausītājus gaidīs Daugavgrīvas Baltajā baznīcā un Sv. Marijas Magdalēnas baznīcā. Šajā dienā koncerts notiks arī Rīgas Sv.Pētera baznīcā, kur muzicēs kamerkori “Versija” un “Matejs” kopā ar kamerorķestri “Gaudeamus orchestra” un solistiem Anci Purmali un Kalvi Kalniņu. Rīgas Mārtiņa baznīcā klausītāji aicināti uz koncertu “Mūzika adventes laikā”.

Sestdien un svētdien, kā arī trešajā adventē ikviens, bet jo īpaši bērni, būs gaidīti Rīgas Porcelāna muzejā uz Ziemassvētku radošajām darbnīcām. Vairāki Ziemassvētku ieskaņas koncerti līdz trešajai adventei notiks arī darbdienu vakaros 11., 12. un 13. decembrī. Otrajā adventē kultūras programmu piedāvā arī Rīgas Ziemassvētku tirdziņi Doma laukumā, Esplanādē un Līvu laukumā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+