×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.4°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
18. oktobris, 2013
Drukāt

Rīgā notiks pirmā NATO stratēģiskās komunikācijas izcilības centra konference (2)

Foto: LETA/AFPFoto: LETA/AFP

Nākamnedēļ Rīgā notiks pirmā NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra izveides konference, pavēstīja Aizsardzības Ministrijas Militāri publisko attiecību departamenta direktors Kaspars Galkins.

Pasākums notiks no 22.līdz 23.oktobrim.

Ministrijā norāda, ka līdz ar komunikācijas un virtuālās telpas attīstību ir pieaudzis informācijas apmaiņas ātrums, mainījusies tās forma, kvalitāte un saturs, kā arī pieaugusi sabiedrības līdzdalība informatīvās telpas veidošanā. Tāpēc gan NATO, gan tās dalībvalstis pievērš arvien lielāku uzmanību komunikācijas pilnveidošanai un atbilstībai jaunajai videi.

Gaidāmās konferences mērķis ir iepazīstināt NATO dalībvalstu pārstāvjus ar centra koncepciju un izveidi, kā arī pārrunāt tā darbības mērķus un virzienus, aicinot valstis kļūt par centra dibinātājām un sniegt atbalstu tā darbā.

Sanāksme pulcēs komunikācijas un aizsardzības politikas ekspertus no NATO struktūrām, kā arī 11 alianses dalībvalstīm un partnervalstīm.

Darbu pie centra izveides Aizsardzības ministrija uzsāka jau 2012.gada nogalē, kad, strādājot ar iespējamajiem sadarbības partneriem un atbildīgajām NATO institūcijām, tika izstrādāta centra darbības koncepcija.

Latvijas iniciatīvu veidot centru ir atzinīgi novērtējuši eksperti gan no NATO struktūrām, gan alianses dalībvalstīm un partnervalstīm.

Šā gada aprīļa beigās NATO Transformācijas pavēlniecība atbalstīja Latvijas priekšlikumu veidot NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centru kā atbilstošu Alianses interesēm un uzdevumiem, savukārt 13.maijā atbalstu centra izveidei Latvijā apstiprināja arī Ministru kabinets.

Kopš tā brīža Aizsardzības ministrija sadarbībā ar Ārlietu ministriju ir aktīvi sadarbojusies ar alianses ekspertiem un dažādām NATO struktūrām, lai pilnveidotu centra koncepciju, definētu iespējamos nākotnes sadarbības partnerus, kā arī apzinātu to iespējamo ieguldījumu. Diskusijas ir uzsāktas arī ar akadēmiskā un privātā sektora pārstāvjiem, lai centram piesaistītu pēc iespējas plašāku ekspertīzi.

Līdz šim Latvija jau ir iesaistījusies NATO Enerģētiskās drošības izcilības centra Lietuvā, NATO Izcilības centra sadarbībai kiberaizsardzības jomā Igaunijā un NATO Civilmilitārās sadarbības izcilības centra Nīderlandē darbā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

 1. KULTURA – PASAULE ..!…

  …Tāpēc gan NATO, gan tās dalībvalstis pievērš arvien lielāku uzmanību komunikācijas pilnveidošanai un atbilstībai jaunajai videi.

  …kurzemnieks07 added 19 videos to Favorites
  Thumbnail

  332
  videos
  Thumbnail
  Thumbnail
  Thumbnail
  Thumbnail
  Favorite videos
  2:04
  Видео шокирующее весь интернет!!!
  1:33
  Godmanis Singing
  2:26
  пьяные девушки
  View full playlist (332 videos)…!…

  …Latvijas iniciatīvu veidot centru ir atzinīgi novērtējuši eksperti gan no NATO struktūrām, gan alianses dalībvalstīm un partnervalstīm.

  …STAVI , BEGLI !
  ” EJ VIEN UN BEDZ , PA KURU CELU GRIBI ,
  PA VISIEM PRETSTAV DARBS,
  SAUC – ” STAVI , BEGLI ! BRIESMAM PRETI ZIBI !””
  1920. 23. VI * J. RAINIS JAUNATNEI *
  Diskusijas ir uzsāktas arī ar akadēmiskā un privātā sektora pārstāvjiem, lai centram piesaistītu pēc iespējas plašāku ekspertīzi.
  JAU PEC SA PIRMA KRAJUMA LATVIJAS DARBALAUDIS SAPRATA , KA RAINA PERSONA VINI IEGUVUSI SPECIGU SAVU INTERESU AIZSTAVI , LIELU MAKSLINIEKU , IZCILU PROLETARIATA DZEJNIEKU.

Draugiem Facebook Twitter Google+