Mobilā versija
Brīdinājums +3.2°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
7. maijs, 2016
Drukāt

Rīgā notiks viens 9.maija gājiens (9)

Foto-LETAFoto-LETA

Lai gan sākotnēji bija pieteikti divi 9.maija gājieni, tomēr pasākumu rīkotāji ir vienojušies par kopīga gājiena rīkošanu un Rīgā 9.maijā; notiks viens gājiens.

Kā aģentūra LETA noskaidroja Rīgas domē, gājienu 9.maijā no plkst.15.30 līdz plkst.17 maršrutā Slokas ielas un Kalnciema ielas krustojums-Slokas iela-Uzvaras parks bija pieteikušas Margarita Dragile un Elizabete Krivcova. Pasākuma mērķis norādīts “Atcerēties ģimenes locekļus, kuri Otrā pasaules kara laikā ir cīnījušies sabiedroto rindās pret nacistisko Vāciju”. Organizatori iecerējuši, ka tajā piedalīsies 1000 dalībnieku.

Savukārt no plkst.17 līdz plkst.19 tajā pašā maršrutā sapulci un gājienu Otrā pasaules kara upuru piemiņai pieteicis Latvijas Antinacistiskās komitejas pārstāvis Aleksejs Šaripovs. Organizators iecerējis pulcēt 200 dalībniekus.

Pasākumu rīkotāji vienojušies par kopīgu gājiena norisi un tas sāksies plkst.16.

Kā ziņots, gājiena laikā policija nepieciešamības gadījumā ierobežos vai slēgs gājēju kustību un transportlīdzekļu satiksmi šajā maršrutā.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. (C)Anonymous 7. maijs, 2016 17:29 Atbildēt
  varētu iet Pleskavas virzienā un ļoti ātrā solī
  ————–
  ŠITAIS LABS-PIEKRĪTU,VARĒJA TIEĀŠAM SOĻOT TAI PLESKAVAS VIRZIENĀ..UIIII CIK TUKŠA RĪGA PALIKTU BEZ VIŅIEM,BET DIEMŽĒL ŠIE KAUNU NEPROT:)))

 2. Godīgi cilvēki Atbildēt

  Sevi nepazemo un nepiedalās šajos Stałina durkła daudzināšanas “svētkos”

 3. varētu iet Pleskavas virzienā un ļoti ātrā solī

 4. MĒS ATCERAMIES KRITUŠOS UN TOS KAS VĒL DZĪVI

 5. Brīvības nīdēju varmāku, okupantu svētki. Viena krimināla varza uzvarēja otru un lika citiem ciest. Kaut šie nožēlotu savus grēkus un klusētu bet nē.

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (21)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+